Sherwood

Značka Sherwood vnikla na hokejový trh v roce 1949 a doslova změnila hokej. Od samotného založení uplynulo již více než 70 let a za toto období prošla mnoha změnami. Sherwood není podnik, je to vášeň pro nejlepší hru na zemi. Od založení značky přináší Sherwood stále nové vylepšení, které pomáhají hokejistům kupředu – „více dovedností, více vzrušení a více individuality“. Cílem značky je změnit status quo a posunout hranice, aby mohla dále růst.

WE ARE SHERWOOD.

Buďme skuteční, nejsme tu, abychom zapadli. Značka Sherwood se snaží nezapadnout do kolejí stereotypu, a proto směřuje svoji výrobu k vytváření jedinečných produktů s maximální pozorností na detaily. Tak jako každý elitní hráč neustále pracuje na tom, aby svou hru povznesl na novou úroveň, tak i inženýři v Sherwood pracují na tom, aby nalezli nové způsoby, jak prorazit na ledě i mimo něj.

„Více než 70 let vkládáme do této hry svou krev, pot a slzy. Občas doslova.“

Hokejky Sherwood

Pokud jste o značce Sherwood ještě neslyšeli, určitě byste se měli seznámit s jejich holemi. Hokejky Sherwood patří mezi elitu. Díky slabšímu marketingu značky Sherwood nejsou tak často k vidění, mezi hráči NHL. To ale neznamená, že si nejsou rovni s TOP holemi na trhu. Sherwood pravidelně představuje nové hokejky, které se svou hmotností řadí mezi nejlehčí hole na trhu. V posledních letech byly představeny hole Rekker Element a Code V, které navrátili Sherwood mezi elitu.

Změna značky

Každý značka se vyvíjí a ani Sherwood není výjimkou. Z původního názvu Sher-wood, který odkazoval na kvalitní dřevěné hole, byla odstraněna pomlčka. Dnes se u všech nových kolekcí setkáme pouze s jednoslovným názvem SHERWOOD.

Nová kolekce Sherwood Rekker Element je zde.