Hokejky CCM Ribcor

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky CCM Ribcor jsou typickým představitelem moderních hokejových holí. Nízko položený kick point umožňuje rychlé zakončení v bezprostřední vzdálenosti u brány, s maximální razancí a přesností.

Nejnovější články o hokejkách CCM

Hokejky CCM mají své pevné místo na trhu. Díky kvalitnímu marketingu, léty osvědčených postupů a nekonečné řady podporovatelů z řad hráčů, patří mezi nejprodávanější hokejky na světě. Sám výrobce je na své produkty patřičně hrdý, aby ne. Značka CCM je na trhu více než 100 let a rozhodně se neplánuje stáhnout do pozadí. Jednou z nejpopulárnějších řad moderního hokeje jsou hokejky CCM Ribcor. V čem jsou tak jiné?

Vítěz moderního hokeje

Když na trh přišli moderní hokejky, každý hned poznal, že se hokej změní. Aby ne. Odlehčené materiály s funkčními prvky vytvářeli z běžných střel doslova rakety. CCM trend včas rozpoznal a žačal vytvářet hokejky, které budou odpovídat požadavkům hráčů. Klasické prohnutí hole v podobě řady Tacks bylo potřeba doplnit o hokejky s nízko položeným kick pointem. A to byla trefa do černého.

Nejrychlejší uvolnění puku z hokejky

Řada hokejek CCM Ribcor je určena hráčům všech úrovní dovedností, kteří často ohrožují brány soupeřů z bezprostřední vzdálenosti. Rychlé střely zápěstím s dopomocí low kicku míří nekompromisně do sítí s takovou jednoduchostí provedení, jako by vám ruce vedl automat. Nízko uložený kick point je založen na systému postupného snižování tuhosti hole od horní části k dolní. Tzv. E-geometrie hole funguje spolu s tenkou čepelí parádně. Efektivní rychlé uvolnění puku z čepele dodá hráči potřebný moment překvapení, což je nejlepší způsob, jak vsítit gól.

Záhyby čepelí CCM

Jaké jsou na holích záhyby? Pro hokejky CCM Ribcor jsou dostupné všechny známé retailové záhyby, které odpovídají poptávce na hokejovém trhu. Většina značek využívá k označení holí číslo a jméno hráče, který dané zahnutí reprezentuje. U hokejek CCM se aktuálně setkáte s těmito jmény: McDavid (P-28), Crosby (P-29), Mackinnon (P-40), Panarin (P-30), Forsberg (P-38) nebo Ovečkin (P-88) a dalších. Záleží však na distributorech a prodejcích, jaké vzory pro náš trh vyberou.