Dětské ribano na hokej

Značka

Velikost

Dětské ribano na hokej je navrženo tak, aby udrželo tělo dítěte v teple po celou dobu strávenou u ledové plochy. Toto speciální oblečení pro hokejisty je často používáno i mimo areály zimních stadiónů, jelikož je vhodné i jako spodní vrstva při lyžování, či pěší túry v zimních měsících. Dětské ribano na hokej drží teplo u těla a jako bariéra chrání před chladem. Díky moderním materiálům dokáže odvádět vlhkost od těla, čímž přispívá k celkovému komfortu.

Rozdělení dětských riban

Dětské ribano na hokej se obvykle skládá ze dvou částí, kalhot a trika. Existují ovšem i jednodílná ribana, která jsou zejména u mladších hráčů oblíbená kvůli své volnosti a jednoduchosti při oblékání. Dvoudílné dětské ribano lze pořídit i s variantou zabudovaného suspenzoru, kdy je do kalhot přidána speciální kapsa na hokejový suspenzor. Takovéto spodky mají dále na stehnech předpřipravené suché zipy, do kterých lze přichytit hokejové štulpny.

V posledních letech se začínají používat nové přírodní materiály jako merino vlna, která má velmi dobré izolační vlastnosti. Výběr správného ribana je velmi důležitý pro herní pohodu. Pokud se hráč nebude v ribanu dobře cítit, nemůže podat dobrý výkon. Stojíte-li před rozhodnutím, jaké ribano zvolit, může vám s výběrem pomoci náš článek jak vybrat hokejové ribano.