Brusle CCM Tacks

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové brusle CCM Tacks jsou perfektní volbou pro všechny výkonnostní úrovně hráčů. Maximální podpora nohy hráče zaručuje dokonalý přenos energie a doslova bleskovou odezvu.

Hokejové brusle CCM Tacks patří mezi klasiku v kategorii hokejové brusle. Řada Tacks je jednou z původních, které značka CCM drží dodnes. Díky tomu se statisíce hokejistů mohou spolehnout, že přesně ví, jaké brusle kupují. Nastavení brusle vychází z požadavků hráčů, kteří potřebují odolnou brusli pro vyšší výkon. Díky tužšímu skeletu brusle získáte vynikající podporu, která plně podpoří silový odraz při skluzu.

Jednodílné hokejové brusle

Brusle Tacks, to je maximální síla v každém kroku. Ať už potřebujete široký, zúžený nebo klasický střih, u bruslí CCM Tacks ho bez problému najdete. Hokejové brusle CCM Tacks jsou vyrobené z jednoho kusu! Díky tomu dokonale udrží vaši nohu na svém místě a podpoří přenos vložené energie v každém kroku. Brusle využívají odlehčené materiály, takže se nemusíte obávat pocitu „tahání nohou“. Chcete-li znásobit svůj výkon, zvolte brusle Tacks.

Tvar brusle CCM Tacks

Nesedí vám vaše stávající brusle? Nechte si vytvořit 3D model nohy. Díky unikátní technologii 3D modelování chodidla získáte přesný tvar s doporučeným FITem nohy, na základě kterého si vyberete brusle, která bude perfektní. Co je to CCM FIT systém? FIT je předem definovaný tvar, který vychází z tisíců skenů nohy. Aktuálně CCM nabízí 3 FITy, které sedí 99,9% hráčů – Tapered, Regular a Wide fit.

  • CCM tapered fit – toto nastavení vyhovuje úzké a nízkoprofilové noze (dříve typicky Jetspeed D)
  • CCM Regular fit – toto nastavení vyhovuje střednímu profilu chodidla (dříve typicky Tacks D)
  • CCM Wide fit – toto nastavení vyhovuje širokým chodidlům s vysokým nártem (dříve EE)

Výkonnostní úroveň bruslí CCM Tacks

Možná jste se někdy setkali s názvem výkonnostní úroveň brusle.  Tento termín vyjadřuje, pro jakou frekvenci hraní jsou dané brusle vhodné. Pokud tedy máte brusle s označením amatérské, jsou tyto brusle vhodné pro využívání 1-2x týdně maximálně. Zde uvádíme přehled výkonnostních úrovní.

  • Zimní brusle –typ je vhodný pouze pro rekreační bruslení, neposkytují ochranu nohy proti nárazům od puků.
  • Hobby hokejové brusle – základní model bruslí, s jednoduchou ochranou nohy hráče. Doporučená frekvence hraní hokeje 1-2x týdně.
  • Poloprofesionální brusle – střední třída s vyšší ochranou. Vhodné pro frekvenci hraní 3-5x týdně a častějším kontaktem při hře.
  • Profesionální brusle – nejdražší modely bruslí s nejlepší ochranou nohy hráče. Určeno profesionálům s denní frekvencí hraní.

Jak pečovat o brusle

O tom, že je o brusle nutné pečovat, jsme na našem webu psali již mnoho článků. Péče o nože  a jejich ostří, desinfekce bruslí pomocí speciálních desinfekčních prostředků, či pravidelná kontrola tkaniček musí být pro hokejistu automatické. Pokud tuto činnost budete zanedbávat, budou vaše brusle brzy opotřebované a vám nezbyde nic jiného než pořídit nové.