Hokejky Warrior

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky Warrior jsou mezi hráči velmi uznávaným pojmem, bez kterého si mnoho z profi hráčů nedokáže svoji hru představit. Ač se jedná v globálním měřítku až o třetí nejsilnější hokejovou značku, hole Warrior atakují v oblíbenosti místa nejvyšší. Značka Warrior je stále více vidět i mezi hráči NHL a reprezentací, což svědčí o kvalitě i skvělém marketingu. Na holích Warior můžeme aktuálně vídat taková esa, jako jsou Ilja Kovalčuk, Leon Draisaitl, Dylan Larkin, nebo Brad Manchard. Je pravdou, že tito hvězdní hráči nehrají s modely, které můžete najít na pultech prodejen, ale mají je upravené dle svých potřeb. Hokejman je informační server, kde se snažíme pravidelně informovat o novinkách a zajímavostech jednotlivých výrobců hokejové výstroje. Pokud vás zajímají recenze hokejek Warrior, jste na správném místě.

Výroba hokejek Warrior

Výroba holí Warrior je rozdělená do dvou, resp. tří míst. Nejvyšší modely a custom hole jsou vyráběny v Kanadě. Ostatní modely hráčských holí mají výrobnu v Číně. Dřevěné a brankářské hokejky, jsou vyráběné ve Finsku, v továrně dříve velmi oblíbené značky Montreal.

Rozdělení holí Warrior

Kompozitové hokejky Warrior můžeme rozdělit na dvě základní řady. Hole Warrior Dynasty / Aplha DX, které jsou určeny silovým hráčům a jejich reakční bod je umístěn ve středu hole a hole Warrior Covert které jsou určeny pro agresivní herní styl, s reakčním bodem ve spodní části hokejky. Každá řada má celkem pět modelů rozdělených dle výkonnostní úrovně hráče.

Dnes již nemají hole Warrior tak divoký design, jaký byl volen v počátcích značky a z jejich marketingu vidíme, že se jedná o silnou značku se kterou je třeba počítat. Aby také ne. Warrior spadá pod atletický brand New balance.