Warrior

Warrior Sports je americký výrobce sportovního vybavení se sídlem ve Warrenu v Michiganu. V současnosti se společnost zaměřuje na lední hokej a lakros.

Novinky

Nejnovější články o Warrior

Historie značky

Hokejová značka Warrior patří mezi ty „mladší“ na hokejovém trhu. Založena byla teprve v roce 1992, takže se nemůže s historií jako má Bauer měřit ani omylem. Svého vstupu na scénu se nakonec dočkala až několik generací po tomto lídrovi trhu. Warrior si ale bezesporu našla své příznivce a proslavila stát Michigan po celém světě. Do podvědomí se značka dostala zejména díky svým kontroverzním reklamám a agresivnímu designu. První hokejky s označením  Mac Daddy, Savage, Diablo, The Johnson, KGB, Kronik nebo Mojo byly designově  tak „ulítlé“, že jste je prostě toužili mít.  Sázka na nevšednost se značce velmi vyplatila a tak během krátké doby získala část trhu i několik zvučných jmen NHL.

Warrior Sports

Nejen fotbal a hokej, ale i jiné americké sporty. Kvůli zemi vzniku je jasné, že značka Warrior nebude mít ve svém repertoáru jen fotbal a hokej, protože by šlo v zásadě o pohrdání společenskou poptávkou a nevyužitý prostor na sportovním trhu. Warrior zásobuje také hvězdy sportu, který je populární hlavně v USA, tedy lakrosu. Bylo by s podivem, že společnost založená bývalým lakrosovým hráčem Davidem Morrowem, se tomuto sportu nebude vůbec věnovat, že? Jako první přivedla na trh modely lakrosových holí z titanu, které byly velmi lehké a znamenaly doslova revoluci.

V roce 2011 se tato značka zapsala i do dalšího odvětví a to fotbalu. Podpisem sponzorství s fotbalovým Liverpoolem vyslalo značku mezi TOP hráče. Fotbalové partnerství se však velmi rychle přesměrovalo na mateřskou značku New Balance, pod kterou od roku 2004 spadá.

Warrior TOP hokejisti

A které hvězdy značku proslavily? Navzdory faktu, že jde o ryze americkou značku, jde hlavně o mimo americké hokejisty. Pamětníci si jistě vybaví Alexeje Kovaljova nebo Krise Drapera, z hráčů, kteří už jsou na sklonku svých kariér, jmenujme třeba Ilju Kovalčuka nebo Zdena Cháru. Vybavení značky Warrior si hodně oblíbil i nejslavnější hokejista Slovinska všech dob – Anže Kopitar. Mezi služebně mladší hráče pak patří Leon Draisaitl, Dylan Larkin, Brad Manchard a mnoho dalších. Na hokejové poměry velmi zajímavý podpis spolupráce vznikl s týmem NHL Boston Bruins, který hraje své zápasy ve Warrior Ice Aréně.

Inovace značky v hokeji

Jak už jsem předeslal v začátku, Warrior je značka se silným tahem na bránu. Jejich výroba neustále produkuje velké množství novinek a vylepšení, které ocení jak profi hokejista, tak úplný amatér. Jako jedni z mála přidávají do svých výstrojí patentovaný materiál Polygiene, který aktivně bojuje proti bakteriím a tím předchází tvorbě zápachu z hokejové výstroje.

Hokejová výstroj Warrior

Je značka Warrior vaší oblíbenou? Sledujte Hokejmana a vždy budete jako první informováni o slevách, novinkách a dalších vychytávkách. Denně za vás sledujeme veškeré zmínky z internetu od oficiálních profilů. S námi vám nic neunikne. Hledáte-li recenze na hokejovou výstroj, vyberte si z nabídky níže.