Hokejový nákrčník

Značka

Velikost

Barva

Hokejový nákrčník je velmi důležitý chránič, který vám může zachránit život. I když se jedná o část hokejové výstroje, o které si myslíte, že ji nikdy nebudete potřebovat, v případě nárazu za něj budete vděční. Nákrčník obvykle pokrývá oblast krku a v případě varianty s brindákem, i malou část hrudníku. Je vyroben z odolných a odpružených materiálů, které mohou absorbovat nárazy a poskytovat maximální ochranu. Nákrčník by měl být těsný, ale pohodlný, aby zůstal na místě během pohybu hráče a zároveň poskytoval dostatečnou ochranu proti nárazům hokejek, puků, či možnému proříznutí od hokejové brusle.

Povinnost nosit hokejový nákrčník

Dle pravidel IIHF jsou hráči mladší 18 let povinni nosit ochranu krku. Nověm v rámci zvýšení bezpečnosti budou muset i dospělí hráči všech úrovní nosit hokejový nákrčník jako standardní součást svého ochranného vybavení.

Na Hokejman.cz prezentujeme nabídky chráničů od prověřených dodavatelů hokejové výstroje, abyste nemuseli pracně procházet desitky e-shopů. Zde najdete vše, co si hokejista přeje. Noste nákrčník, může vám to zachránit život.