Hokejová taška bez koleček

Značka

Velikost

Produktová řada

Barva

Hokejová taška bez koleček slouží k přenosu hokejové výstroje na kratší vzdálenosti. Díky skladnosti a měkkému dnu je možné přizpůsobit její tvar i do menšího kufru auta. Mezi nejoblíbenější výrobce tašek dlouhodobě patří renomované značky jako Bauer, CCM, Warrior, či Grit. Taška bez koleček (carry bag) nabízí prostorný interiér, do kterého se vleze kompletní hráčská výstroj. Některé tašky umožňují členění výstroje pomocí kapes. Ty se nejčastěji využívají k uložení bruslí, helmy, či doplňků, které svou důležitostí chcete mít okamžitě po ruce.

Výběr hokejové tašky

Vybíráte novou hokejovou tašku? Na hokejman.cz shromažďujeme nabídky od prověřených prodejců hokejové výstroje, abychom vám nabídli maximální možný výběr na jednom místě. Hokejisté spoléhají na to, že jim jejich taška bez koleček vydrží roky. Pokud se však o svou tašku nestarají, může být po pár sezónách zničená. Řeč je zejména o pravidelné hygieně tašky. Taška bez koleček sice běžně má ventilační průduchy, kterými se vlhkost dostává ven, ale obsah tašky bývá tak vlhký, že to ani sebelepší odvětrání nezvládne. Vlhkost v tašce poskytuje ideální prostředí pro tvorbu bakterií, které vytváří plísně. Ty jsou schopné v krátké době tašku zcela zničit. My na hokejman.cz doporučujeme tašku desinfikovat pomocí speciálních prostředků na výstroj. Najdete je na našem webu.

Ať už kupujete svoji první tašku, nebo hledáte upgrade se kterým bude převoz hokejové výstroje radostí, jistě vám přijdou vhod naše články, ve kterých se věnujeme důležitým tématům spojeným s hokejovou taškou jako jsou – jak vybrat hokejovou tašku, jak zvolit velikost tašky a další.