Jak zadat poptávkový inzerát na hokejovou výstroj

 

Inzerát můžete jednoduše zadat kliknutím na tlačítko PŘIDAT INZERÁT, které se nachází v záložce Bazar na pravé straně v horní části webu. Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni na stránku /pridani-inzeratu/ kde postupně vyplníte Typ inzerátu, tedy jestli chcete prodat, nebo poptat hokejovou výstroj. Dále vyberete z předem předefinovaných kategorií a kraje, ve kterém prodáváte, vyplníte název produktu, váš email a taktéž telefon, který však nepatří k povinným částem k vyplnění. Pokud jste z ČR máte měnu předem nadefinovanou, máte však i možnost zvolit měnu EUR. V předposlední části zakliknete, jestli je zboží v záruce, zdali se jedná o nové, nebo použité zboží a jestli nabízíte osobní odběr.

 

Textová část inzerátu

 

Textová část inzerátu je velmi důležitá. Pokud k produktu doplníte maximum informací, vyhnete se zbytečných otázkám od kupujících. Popis produktu by měl obsahovat:

  • jak dlouho byl produkt používán
  • jaké má vady/opotřebení
  • velikost
  • individuální úpravy
  • původní cena
  • cena dopravy

Na základě těchto informací bude pro případného kupce jednodušší produkt zakoupit. V závěru ještě nahrajte fotografii produktu pro jeho reálný náhled.

Po vyplnění produktové části můžete kliknout na Odeslat a váš produkt je vystaven. Na vámi zadanou emailovou adresu obdržíte email s linky, které slouží k editaci inzerátu. V případě prodeje prosím zaškrtněte prodáno, aby se vás produkt již dále nevystavoval případným zájemcům mezi aktivními.