Hokejové oblečení

Značka

Velikost

Do čeho se obleče hokejista, když jde na zimní stadión? No jistě, vytáhne své oblíbené hokejové oblečení. Styl, pohodlí a flexibilita, to jsou tři nezbytné body, které musí splňovat hokejové oblečení. Každý hokejista má svůj styl a ten je třeba ukázat. Vzorem jsou hráči NHL, kdy jejich příchod na zimní stadión před zápasem vypadá jako módní přehlídka. Není však nutné oblékat oblek pokaždé. Pro běžné denní nošení je mnohem více populární hokejové oblečení složené z tepláků, trička a mikiny. Samozřejmě nesmí chybět ani hokejová kšiltovka s logem klubu.

Pohodlná hokejová souprava

Během cesty na hokejový zápas tráví hokejisté mnoho času v autobusech. Sezení bez možnosti pohybu je o to nepříjemnější, pokud jeho oblečení nemá pružné materiály, které mu dovolí se uvolnit. Nemačkavá hokejová souprava skládající se z tepláků a mikiny je ideální volbou na cesty. Průžné materiály vás nechají vydechnout a v případě, že si budete chtít na chvíli zdřímnout, nebudou vás nijak tlačit.

Hokejové oblečení pro děti

Také děti milují, když se mohou obléct do stylového oblečení, které jasně zobrazuje, jakému sportu se věnují. Hokejové oblečení pro děti je stylizováno do klubových barev týmů, kterému vaše dítě fandí. V mnoha případech je hokejové oblečení pro děti ve stejném designu, jaký je i u seniorského provedení, což dává dětem možnost obléct se stejně, jako jejich hokejový idol.

Pro hokejové fanoušky máme navíc připraveno oblečení NHL s logy a klubovými relikviemi, které k nim patří. Pokud tedy hledáte mikinu Boston Bruins, jistě ji u nás najdete.