CHRÁNIČE HOLENÍ CCM

Chrániče holení CCM patří mezi tradiční TOP značky, které poskytují maximální ochranu holení hokejisty. Pro snadný výběr velikosti chrániče doporučujeme využít naše tabulky velikostí. Stejně tak jako u jiné hokejové výstroje dělíme chrániče holení dle výkonnostní třídy, tedy : Amatérské, poloprofesionální a profesionální chrániče. Velmi důležitým rozdělením je dělení dle věkové kategorie hráče, Tedy youth/dětské, junior a senior.

HOLENĚ CCM TACKS

Hokejové chrániče holení CCM Tacks vynikají svým precizním anatomickým tvarem, který dokonale kopíruje tvar kolene a holeně. Díky velmi tvrdému plastu ochrání i při velmi silném přímém úderu na koleno. Za povšimnutí stojí také pro řadu Tacks žebrování.

HOLENĚ CCM JETSPEED

Hokejové chrániče holení CCM JetSpeed jsou nejmladší řadou z dílny CCM. Cílem vytvoření této řady bylo navrhnout speciální chrániče pro dynamické hráče. Vznikl tak nový model, který má zkosený tvar a nízkou hmotnost.

Nejnovější holeně na blogu

Velký lednový výprodej na Hejduksport

Velký lednový výprodej na Hejduksport

Letos to trvalo déle, než obvykle. První výprodej se slevou až 55% spustil na začátku týdne Hejduksport. Najdete v něm vše od hokejové výstroje pro hráče, brankáře, ale i mnoho doplňků a oblečení pro hokejisty. Jelikož letošní zima stojí za prd,...

Bauer NME ONE – ovládněte brankoviště

Bauer NME ONE – ovládněte brankoviště

K ovládnutí brankoviště budete jistě potřebovat více než jen perfektní masku, ale perfektně vyrobená maska může přispět k maximalizaci vašeho výkonu. Maska Bauer NME ONE v sobě spojuje ty nejlepší technologie z minulosti, současnosti a budoucnosti....

Jak vytvarovat hokejové chrániče na zuby

Jak vytvarovat hokejové chrániče na zuby

Není to sice bojové tetování, jak si jednou mylně namlouval (jistě v žertu) Robert Záruba, ale pro mnohé hokejisty je podobný chránič naprostou nutností. Nakonec, kdo by chtěl kvůli tvrdším zákrokům soupeře nebo rychle letícímu puku přijít o zdravé...

Holeně ccm

Nárazy, které hráč při běžném tréninku, či zápasu obdrží do holení, by bez ochrany holeně byli pro nohy hráče devastační. Chrániče na holeně jsou jedním z nejdůležitějších chráničů, jehož struktura i funkce, se během let příliš nezměnili. Hokejové holeně CCM vycházejí z letité tradice výroby odolných chráničů, které si oblíbili statisíce hráčů po celém světě. Tvary chráničů vychází ze specifických potřeb hráčů, resp. postů, na kterých hrají. Pro mnohé z nich jsou holeně CCM synonymem pro bezpečný hokej.

Výroba chráničů na holeně se v dílně značky CCM dělí do dvou řad. Každá řada holení vychází ze specifických požadavků, které byly získány na základě zpětné vazby od profi hokejistů. Tým expertů následně porovnal tisíce výsledků a namodeloval chrániče s danými parametry. Chrániče holení CCM nyní dělíme do dvou rozdílných řad. Jsou to řady Jetspeed a Tacks.

  • Holeně CCM Jetspeed – jsou navrženy s úzkým anatomickým střihem, který nabízí vynikající podporu i ochranu. Tyto chrániče jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a vysoce mobilní.
  • Holeně CCM Tacks – jsou vytvořeny, aby chránily nohu hráče. Výrazně pevnější materiály umožňují zastavit střely protihráčů bez rizika zranění. Struktura chrániče přispívá k celkovému komfortu.

 

Díky odlišnostem chráničů je rozhodnutí, kterou řadu holení vybrat opravdu snadné. V případě, že přecházíte z jiné značky chráničů, lze dle těchto parametrů snadno najít podobný typ, se kterým se vám bude skvěle hrát. Pokud si však nejste jistí, můžete přihlédnout k našemu článku, jak vybrat chrániče holení, ve kterém se v několika bodech snadno zorientujete a najdete ty pravé chrániče holení pro vás. Použité technologie zajišťují, že chrániče holení CCM splňují nejvyšší standardy ochranných pomůcek na hokejovém trhu.

 

 

Jak upevnit chrániče holení

I když mají všechny chrániče holení zabudované pásky, kterými je přichytíte k noze, většina hokejistů raději volí fixaci k noze pomocí pásky na holeně. Jednorázové elastické pásky umožňují větší variabilitu místa utažení, které lze kdykoliv změnit.

 

Jak čistit chrániče na holeně

Pokud vám není lhostejné, v jakém stavu máte svou výstroj, jistě jste se už zamysleli nad tématem čištění. Chrániče na holeně nelze jednoduše vyprat v pračce. Plastová struktura by se v pračce porušila a ani švy, které jednotlivé vrstvy spojují, nejsou stavěné na intenzivní praní. Holeně lze vyčistit pomocí speciálních přípravků na desinfekci výstroje, které jsou šetrné a snadno použitelné. Pravidelnou impregnací můžete dosáhnout plné likvidace zápachu a bakterií, které se ve výstroji běžně tvoří. U chráničů, které mají vyjímatelnou vložku, můžete tento kus kdykoliv vyprat a druhou část vyčistit pomocí kartáče.