Chrániče holení CCM

Značka

Velikost

Produktová řada

Chrániče holení CCM patří mezi nejpoužívanější ochranné vybavení mezi profesionálními hokejisty i amatéry. Moderní ochranné prvky posouvají limity hráčů kupředu.

Nárazy, které hráč při běžném tréninku, či zápasu obdrží do holení, by bez ochrany holeně byli pro nohy hráče devastační. Chrániče na holeně ccm jsou jedním z nejdůležitějších chráničů, jehož struktura i funkce, se během let příliš nezměnila. Holeně CCM vycházejí z letité tradice výroby odolných chráničů, které si oblíbili statisíce hráčů po celém světě. Tvary chráničů vychází ze specifických potřeb hráčů, resp. postů, na kterých hrají. Pro mnohé z nich jsou holeně CCM synonymem pro bezpečný hokej.

Řady holení CCM

Výroba chráničů na holeně se v dílně značky CCM dělí do dvou řad. Každá řada holení vychází ze specifických požadavků, které byly získány na základě zpětné vazby od profi hokejistů. Tým expertů následně porovnal tisíce výsledků a namodeloval chrániče s danými parametry. Chrániče holení CCM nyní dělíme do dvou rozdílných řad. Jsou to řady Jetspeed a Tacks.

  • Holeně CCM Jetspeed – jsou navrženy s úzkým anatomickým střihem, který nabízí vynikající podporu i ochranu. Tyto chrániče jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a vysoce mobilní.
  • Holeně CCM Tacks – jsou vytvořeny, aby chránily nohu hráče. Výrazně pevnější materiály umožňují zastavit střely protihráčů bez rizika zranění. Struktura chrániče přispívá k celkovému komfortu.

Díky odlišnostem chráničů je rozhodnutí, kterou řadu holení vybrat opravdu snadné. V případě, že přecházíte z jiné značky chráničů, lze dle těchto parametrů snadno najít podobný typ, se kterým se vám bude skvěle hrát. Pokud si však nejste jistí, můžete přihlédnout k našemu článku, jak vybrat chrániče holení, ve kterém se v několika bodech snadno zorientujete a najdete ty pravé chrániče holení pro vás. Použité technologie zajišťují, že chrániče holení CCM splňují nejvyšší standardy ochranných pomůcek na hokejovém trhu.

Jak upevnit chrániče holení

I když mají všechny chrániče holení zabudované pásky, kterými je přichytíte k noze, většina hokejistů raději volí fixaci k noze pomocí pásky na holeně. Jednorázové elastické pásky umožňují větší variabilitu místa utažení, které lze kdykoliv změnit.

Jak čistit chrániče na holeně

Pokud vám není lhostejné, v jakém stavu máte svou výstroj, jistě jste se už zamysleli nad tématem čištění. Chrániče na holeně nelze jednoduše vyprat v pračce. Plastová struktura by se v pračce porušila a ani švy, které jednotlivé vrstvy spojují, nejsou stavěné na intenzivní praní. Holeně lze vyčistit pomocí speciálních přípravků na desinfekci výstroje, které jsou šetrné a snadno použitelné. Pravidelnou impregnací můžete dosáhnout plné likvidace zápachu a bakterií, které se ve výstroji běžně tvoří. U chráničů, které mají vyjímatelnou vložku, můžete tento kus kdykoliv vyprat a druhou část vyčistit pomocí kartáče.