Hokejové rukavice CCM

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové rukavice CCM patří mezi špičku v hledanosti u profesionálních hokejistů, ale i hobby hráčů. Kvalita střihu jednotlivých prstů, dokonalá ochrana rukou díky více formám pěnových a plastových výztuží, i snaha o maximální odlehčení rukavice, to jsou jen některé klady, díky kterým jsou rukavice CCM tak oblíbené. V rámci nových modelů experimentuje značka CCM se střihy, které lépe přilnou k ruce hráče a dopřejí mu větší komfort pro jeho hru.

Rozdělení rukavic CCM

Hokejové rukavice CCM nabízejí neuvěřitelnou ochranu a zároveň vám poskytují bezkonkurenční pohodlí a rozsah pohybu. Je jen na vás, pro jaký model rukavice CCM se rozhodnete. Rukavice CCM jsou lehké a přitom dokáží bezpečně chránit ruce hráče před zatoulanými puky. Aktuálně CCM nabízí dvě řady rukavic. Rukavice CCM Jetspeed a Tacks.

  • Rukavice CCM Jetspeed – Celkově užší střih rukavic umožňuje lepší přilnutí rukavice k ruce. Tento typický střih CCM Jetspeed se stává stále více oblíbený.
  • Rukavice CCM Tacks – Nejvíce oblíbená řada rukavic z dílny CCM je s jistotou CCM Tacks. Tato řada je typická pro svoji vzdušnost a pohyblivost, kterou uvnitř rukavice umožňuje. Klasický střih rukavic vyhovuje i hráčům s delšími prsty, či širší dlaní.

Hokejové rukavice CCCM jsou přizpůsobeny různým cenovým relacím a úrovním dovedností, díky čemuž si můžete snadno vybrat vhodný model rukavic, který bude vyhovovat vašim potřebám.

 Péče o rukavice CCM

Jako každá část hokejové výstroje potřebují i hokejové rukavice patřičnou péči. Výrobce CCM se všemožně snaží ulehčit hráčům starosti s výstrojí, a proto přidává do složení rychloschnoucí materiály, či prvky, které bojují proti tvorbě zápachu. Nepřítelem hokejových rukavic je vlhkost. Vlhké rukavice jsou náchylnější k opotřebení a zároveň poskytují vhodné prostředí pro tvorbu bakterií. Pokud se nespoléháte na základní ochranu tvořenou materiálem v rukavici, jistě vám přijde vhod doporučení, které využívají hokejisté po celém světě. Používejte speciální desinfekce na výstroj. Přípravky na desinfekci hokejové výstroje jsou běžně dostupné v hokejových obchodech a již po pár aplikacích zjistíte, že vám dokáží pomoci. Na voňavé hokejové rukavice si jistě brzy zvyknete.

 Nejlevnější hokejové rukavice

Pokud hledáte rukavice na hokej podle ceny, jistě uděláte dobře, když si všimnete i recenze nebo názorů ostatních návštěvníků našeho webu, kteří již mají s rukavicemi nějaké zkušenosti. Pokud byste s rozhodnutím váhali, napište nám dotaz a my vám s výběrem pomůžeme.