Lokty CCM

Značka

Velikost

Produktová řada

Nad chráničem loktů se v hokejových diskuzích málokdo pozastaví, i když se jedná o jeden z nejvíce namáhaných chráničů, které hokejista během hry nosí. Hokejové chrániče loktů musí během hry perfektně držet na lokti, chránit ho proti nárazům a zároveň nesmí ruce hráče nijak omezit v pohybu.

Rozdělení loktů CCM

Chrániče loktů CCM jsou správnou volbou, která odemyká zcela nový svět mobility a flexibility hráče. Lokty CCM jsou navrženy tak, aby poskytovali hokejistům všech úrovní dovedností maximální pohyblivost při zachování potřebné ochrany. Tým lidí z CCM navrhl takové chrániče, které kopírují konstrukci paže s funkčností přirozeného ohybu. Hokejové chrániče loktů nabízejí špičkovou technologii ochrany, která je navržena tak, aby rozptylovala energii z otřesů, které během hry obdrží. Hokejové chrániče loktů CCM můžeme rozdělit do dvou modelových řad – CCM Tacks a CCM JetSpeed. Každá modelová řada je určena jiné tělesné stavbě hráče.

  • Lokty CCM Tacks – jsou vytvořeny, aby poskytovali pohodlnou ochranu. Jsou to robustnější chrániče s nízkou hmotností.
  • Lokty CCM JetSpeed – jsou navrženy, aby poskytovali lehkou ochranu a vysokou pohyblivost

Pokud aktuálně hledáte nové hokejové chrániče loktů, jistě vám přijde vhod náš návod, jak vybrat chrániče loktů, ve které jsme seřadili potřebné kroky, které vás provedou výběrem. V ideálním případě byste měli vybrat takové lokty, které navazují na typ chráničů ramen, či rovnou pořídit set ramen s lokty. Takovýto set od stejné značky bude perfektně navazovat, čímž docílíte maximální ochrany.

Jak čistit chrániče na lokty

Hygiena hokejové výstroje je nutnou součástí života hokejisty. Pokud nebudete své chrániče loktů pravidelně čistit, začnou zapáchat. Zápach, který se line z výstroje, je všem dobře znám. Větším problémem je však tvorba bakterií. Tento neviditelný strašák dokáže ohrozit zdraví hokejisty a vyřadit ho na delší dobu ze sestavy. Přitom stačí tak málo. Pokud nemáte čas na praní loktů, můžete je vyčistit pomocí speciální desinfekce na hokejovou výstroj. Ta vám nejen provoní výstroj, ale hlavně zničí zárodky bakterií a vy se můžete dále soustředit jen na hru.

Nejlevnější chrániče loktů

Pokud hledáte nejlevnější chrániče loktů CCM, jistě víte, že dle cenové nabídky lze snadno určit i výkonnostní třídu, což bude v tomto případě amatérská (hobby úroveň). Každá vyšší úroveň hráče znamená i vyšší ochranu loktů a samozřejmě i vyšší cenu.