Hokejky pro děti

Značka

Velikost

Produktová řada

Výběr hokejky pro děti nemusí být nijak složitý. Stačí se držet několika rad a sami vyberete hokejku, se kterou se mu bude snadno hrát. První hokejka je jako poklad, na který si budete pamatovat po zbytek svého hokejového života. Proto je vhodné vybrat hokejku, která z této vzpomínky udělá nádhernou vzpomínku. Hokejky pro děti máme na hokejman.cz zařazeny v samostatné sekci, aby se rodiče mohli snadno zorientovat.

Rozdíly mezi hokejkami

Hokejky pro děti mají oproti seniorským modelům kratší čepel, jsou měkčí a kratší. Jejich design bývá více přizpůsobený dětem, tedy je více barevný a obsahuje vzory, které se dětem zalíbí. Vybírat hokejku na základě designu však nedoporučujeme. Pokud vybíráte první hůl, měli byste vědět, na jakou stranu hráč hraje a jakou má výšku. Na základě těchto údajů lze snadno vyselektovat několik modelů, z nich si vyberete. Před samotným výběrem dětské hokejky doporučujeme přečíst náš článek jak vybrat hokejku, případně jak vybrat hokejku pro dítě, ve kterém vás krok za krokem provedeme nejdůležitějšími body.

Při nákupu hokejky nezapomeňte na doplňkový sortiment jako je páska na hokejku a páska na žerď, což jsou naprosto nezbytné doplňky hokejisty. Omotání hole, je pravidelnou činností, která se změní v rutinu, jež si i malý hokejista brzy sám osvojí.