Hokejky CCM Tacks

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky CCM Tacks jsou nestárnoucí klasikou, která je vhodná pro všechny hráče, kteří hledají hůl se standardním nastavením. Umístění kick zóny do středu hole umožňuje naplno využít potenciál plného prohnutí a vyslat do brány nechytatelnou bombu.

Nejnovější články o hokejkách CCM

Pro mnoho hráčů jsou hokejky CCM synonymem pro lední hokej. Pro jiné jsou doslova nutností k tomu, aby dokázali podat kvalitní hokejový výkon. Aby ne, samotná značka CCM je na trhu déle než 100 let, a tak k hokeji neodmyslitelně patří. Díky vzájemnému předhánění se s konkurencí jsou nové modely hokejek často považovány za „game changer“. Také hokejky CCM Tacks dokáží změnit hru

Hokejky CCM Tacks – klasika, která neomrzí

Zeptáte-li se hokejistů, co je klasikou mezi holemi, jistě vám odpoví že středové prohnutí hole. Hokejky CCM Tacks jsou typickým příkladem holí s mid kick zónou, tedy prohnutí, které při střele využije plnou délku hole. Z tohoto důvodu jsou velmi oblíbené u hráčů, kteří střílejí z větší dálky a jejich projektily jsou nezadržitelné.

Hůl pro dovednostní hokej

Řada hokejek Tacks je určena hráčům všech úrovní dovedností, kteří chtějí do své hry přidat sílu. Tyto hole se středovým kick pointem mají nejtužší čepel, která je navržena pro agresivní zatížení. Delší odezva hokejky vychází z uchování energie při prohnutí a její zpětný ráz je obohacen o sílu, která zrychlí puk. Hokejky CCM Tacks využívají T-geometrii, která spočívá v tužší spodní části shaftu a měkčí střední části. Citlivost při práci s pukem není nijak omezena. Naopak cit pro puk je téměř dokonalý.

Vývoj hokejek CCM

Hokejky CCM Tacks jsou výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Design holí lze zapasovat k jakékoliv barevné kombinaci týmu. Pro silové hráče nikdy nebylo tak snadné využít svůj potenciál na ledě. Díky technologickému posunu a pečlivě zkalibrovanému bodu prohnutí jsou nechytatelné dělovky prakticky samozřejmostí.

Zahnutí hokejek CCM Tacks

Hole CCM Tacks jsou dostupné ve všech známých zahnutích. Lze tedy vybrat svůj záhyb i v případě, že přecházíte z jiné značky hokejek. Retailové hokejky jsou často označeny univerzálním číslováním a doplněny jmény TOP hráčů podepsaných danou značkou. I CCM takto označuje své hokejky, a tak můžete narazit na jména jakou McDavid (P-28), Crosby (P-29), Mackinnon (P-40), Panarin (P-30), Forsberg (P-38) nebo Ovečkin (P-88).