Kalhoty Winnwell

Značka

Velikost

Produktová řada

Barva

Stalo se vám někdy, že jste vyšli z domu bez kalhot? Ne – tak proč by to s hokejovými kalhoty mělo být jiné? Hokejové kalhoty Winnwell jsou navrženy s cílem poskytnou hráči větší svobodu při pohybu i při zachování maximální ochrany. Mobilita hráče je důležitá. Hokejové kalhoty musí podporovat váš pohyb na ledě a nijak hráče neomezovat. Flexibilní hokejové kalhoty Winnwell nabízejí stylovou ochranu v různých cenových a výkonnostních relacích, ze kterých si vyberou muži, ženy i děti.

Ochrana hráče na prvním místě

Hokejové kalhoty jsou více než jen kus oblečení na hokej. Kalhoty obsahují velké množství ochranného materiálu, který spolupracuje se zbytkem vaší hokejové výstroje a udržuje vás na ledě v bezpečí. Základní barevné provedení kalhot dokáže pokrýt většinu požadavků na týmové barvy a vás tak barevně sladit. Hledáte-li nové kalhoty na hokej, jistě vám pomůže náš článek, jak vybrat hokejové kalhoty, ve kterém se krok za krokem věnujeme důležitým částem, na které byste během výběru neměli zapomenout.

Jak uchytit hokejové kalhoty Winnwell

Většina kalhot od značky Winnwell má po stranách zabudované ocelové knoflíky, které slouží k přichycení kšand. Hokejové šle, jak se také kšandám říká, nabízí volnější způsob uchycení kalhot, bez nutnosti utažení v pase. Pokud nejste příznivci kšand, můžete k fixaci použít klasického nylonového pásku, který je zabudován uvnitř kalhot.

Myslete na vlastní ochranu

Ano, hokejové kalhoty musí bezpodmínečně chránit hráče proti tvrdým nárazům od protihráčů, či zbloudilým střelám. Co však kalhoty samotné nedokáží, je ochrana proti bakteriím. Bakterie a plísně mají v často nedostatečně vysušených kalhotách ideální prostředí pro svoje množení. Kromě všude známého zápachu, mohou způsobit i nepříjemné kožní nemoci, kterých se jen tak nezbavíte. My na Hokejman.cz doporučujeme pravidelně využívat speciální desinfekce na hokejovou výstroj, které ničí plísně i bakterie už v zárodku. Navíc příjemně voní. Starejte se i vy o své zdraví.