Ramena Bauer

Značka

Velikost

Produktová řada

Chrániče ramen Bauer zajišťují ochranu trupu hráče během jeho pobytu na ledové ploše. Jako jeden z největších chráničů jsou ramena uzpůsobena k tomu, aby jejich ochrana neomezovala v pohybu. Trend moderního hokeje přináší obecné zmenšování chráničů a jejich výrazné odlehčení, které dopomáhá k vyšší rychlosti. Značka Bauer v trendu odlehčení drží prim a tak ve všech nových kolekcích nalézáme materiály, které redukují hmotnost. Ramena Bauer patří mezi nejpoužívanější chrániče mezi profesionály i amatéry. Kvalita, kterou se značka ohání, je denně prověřována a v rámci zpětné vazby komunikována s výrobcem, který nové poznatky promítá do dalších kolekcí.

Řady chráničů ramen Bauer

Stejně jako u ostatní hokejové výstroje, jsou chrániče ramen Bauer produkovány ve třech odlišných řadách. Každá řada je uzpůsobena dle podnětů hráčů. Dvě ucelené řady určené pro pravidelné hraní a jedna hobby řada s velmi nízkou pořizovací cenou. Jak jsou řady chráničů ramen označeny?

  • Ramena Bauer Vapor – velmi lehká řada, vhodná pro pohyblivé hráče
  • Ramena Bauer Supreme – maximální mobilita a ochrana těla hráče
  • Ramena Bauer X – klasický střih s podporou pohyblivosti, vhodné pro hobby hokej

Jak jste si jistě všimli, zmizely nám chrániče ramen Nexus, jejichž design a kombinace barev přešla pod řadu Bauer X. V minulosti již Bauer několikrát vynechal určitou řadu, aby ji za pár let opět představil. O tom, co Bauer doopravdy zamýšlí můžeme pouze polemizovat.

Bezpečné chrániče ramen

Pokud hledáte ochranu, se kterou se nebudete bát v osobních soubojích, vybírejte z vyšších výkonnostních řad ramen Bauer. Každé chrániče jsou konstruovány, aby odpovídali požadavkům na bezpečnost a frekvenci hraní jejich budoucího majitele. V zásadě rozdělujeme chrániče ramen do tří řad. Jsou to Amatérské (hobby), poloprofesionální a profesionální chrániče ramen. Čím vyšší řada je, tím lepší a odolnější materiály byly při výrobě použity a ramena jsou tedy lépe chráněna.

Jak čistit chrániče ramen

Komfort hráče během hry je velmi důležitý. Pokud se díky rušivým vlivům nesoustředí na hru, nemůže podat kvalitní výkon. Hokejová výstroj poskytuje hráči tepelný komfort, který je však díky potu značně omezován. Moderní chrániče ramen pracují s tkaninami, které odvádí vlhkost a velmi rychle vysychají. Náročné prostředí hokejové tašky a šatny, kde je koncentrace vlhkosti veliká, poskytuje příležitost bakteriím a plísním k jejich tvoření. Hráči je velmi často zaregistrují, díky známému zápachu. Málokterý hráč s tímto problémem bojuje. Aktivní impregnace výstroje pomocí speciální desinfekce nejen prodlouží životnost výstroje, ale také zaručí její nezávadnost. Vy se tak můžete nerušeně věnovat hraní s pocitem že si na vás bakterie nepřijdou.