Rukavice Bauer Vapor

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové rukavice Bauer poskytují maximální pohodlí, volnost a ochranu rukám hráče během hraní. Kvalita provedení je mezi hráči častým tématem. Pověst, kterou Bauer mezi hráči má, jí předurčuje jako první volbu, hledají-li nové rukavice na hokej.

Nejnovější články o rukavicích Bauer

Hokejové rukavice Bauer Vapor nabízí ideální složení mobility a komfortu. Díky tomu patří tato řada rukavic mezi nejoblíbenější mezi mezi seniorskými i juniorskými hráčiHokejové rukavice Bauer Vapor mají typický zúžený střih, kdy na bekendové straně a v oblasti prstů je střih přiléhavý, a naopak širší v oblasti manžety. Tento styl střihu je oblíbený u hráčů, kteří hledají spíše méně prostoru. Výhodou střihu je prostor v oblasti zápěstí, kde poskytuje dostatek prostoru pro pohyb.

 Ochranné prvky rukavic Vapor

Hokejové rukavice Bauer Vapor jsou vybaveny materiály, které podporují ochranu, mobilitu a komfort. Prsty a bekhendová strana jsou vybaveny pěnou s dvojí hustotou a poly vložkami, které chrání proti silným nárazům. Modely rukavic lze dělit dle konstrukce prstů. Dvou, či třídílná konstrukce poskytuje prstům rozdílnou mobilitu. Pro vnitřní komfort jsou hokejové rukavice Bauer Vapor vystlány pěnou XRD s technologií Sanitized, která snižuje zápach. Podpořit boj s bakteriemi můžete pomocí desinfekčních prostředků do rukavic.

 Výkonnostní řady rukavic Vapor

Dle výkonnostní řady rukavic můžete předem selektovat modely, které budou odpovídat vaší frekvenci a úrovni hraní. V tomto směru dělíme rukavice Vapor na amatérské, poloprofesionální a profesionální.

  • Hobby rukavice Vapor – vhodné pro nekontaktní hokej 1-2x týdně
  • Poloprofesionální rukavice Vapor – vhodné pro kontaktní hokej 2-3x týdně
  • Profesionální rukavice Vapor – vhodné pro profi hokej na denní bázi

Na hokejman naleznete různé rukavice Bauer Vapor v plně funkčním stavu s ochranou, která vám bude vyhovovat. Pokud si nejste s výběrem jistí, určitě se podívejte na náš článek, jak vybrat hokejové rukavice, kde se bod po bodu výběru věnujeme.