Holeně Warrior

Značka

Velikost

Produktová řada

Holeně Warrior jsou skvělou volbou pro všechny úrovně hokejistů. Stále ještě mladá hokejová značka Warrior velmi rychle dohnala vývoj konkurenčních značek a nyní se plně soustředí na své inovace v hokejové výstroji. Jednou ze zajímavostí je důraz na boj s bakteriemi, který se v dílně Warrior a následně i jejich hokejové výstroji promítá. Holeně Warrior byly historicky chaoticky pojmenované a bylo velmi obtížné zjistit, jaká řada je nejvyšší, nebo které jsou holeně pro hobby hokejisty. U novějších řad je již orientace snadnější. Holeně se dělí do řady Warrior Alpha, nebo Warrior Dynasty. Pokud by jste hledali holeně Covert, budete hledat marně. Pod touto řadou dosud žádné holeně nevznikly.

HOLENĚ WARRIOR ALPHA

Chrániče holení Warrior Alpha vycházejí ze staršího modelu Warrior AXLT. Tento model byl k dispozici pouze rok a tak je možné, že mnohým z vás unikl. Je to sice jen naše domněnka, ale důvodem stažení AXLT bylo založení nové řady Alpha. Holeně Alpha jsou velmi vzdušnou, dobře pohyblivou řadou, která má zúžený střih, tedy široký v koleni a dále se zužuje. Nejpodobnější řadou co se do střihu týče, jsou holeně Bauer Vapor.

HOLENĚ WARRIOR DYNASTY

Chrániče holení Warrior Dynasty jsou již velmi dobře známým modelem, které mají v oblibě zejména obránci. Cílem řady Dynasty, je nabídnout maximální ochranu. Pro vnější skořepinu je použita technologie Smart Cap, která je vysoce odolná. Střih holení Warrior Dynasty je koncipován doširoka. V holeních Dynasty máte dostatek prostoru pro lýtka, díky čemuž jsou oceňovaný jako nejpohodlnější na trhu. Pokud by jste chtěli přirovnat holeně k dalším značkám, nejblíže jsou holeně Bauer Nexus, nebo holeně CCM Tacks.