Hokejové kšandy

Značka

Velikost

Hokejové kšandy nebo také „hokejové šle„, složí k uchycení hokejových kalhot a jejich stabilní držení na těle hráče, či brankáře během hry. Není pochyb o tom, že jsou opravdu důležitým prvkem hokejové výstroje. Nastavitelné elastické popruhy s koženými oky, lze snadno přizpůsobit na požadovanou velikost. Díky elasticitě materiálu nehrozí, že vás budou během hry nějak stahovat. Hokejové kšandy jsou velmi populární také mezi hobby hokejisty, kteří nemají v oblibě stahovací systém kalhot v pase. Díky kšandám mohou mít pas zcela povolený.

Kšandy na hokejové kalhoty

Hráči připevňují šle na hokejové kalhoty k pasu, kde jsou u většiny kalhot zabudovány ocelové knoflíky. Někteří výrobci hokejové výstroje knoflíky již na kalhoty nenašívá, proto jsou v nabídce i šle se samoupínacím systémem.

Hokejové šle se natahují přes ramena, což zabraňuje, aby kalhoty sklouzávaly nebo se nesprávně posouvaly během pohybu na ledě. Tímto způsobem hokejové šle pomáhají udržet kalhoty v optimální poloze a zajišťují pohodlí a bezpečnost hráče během zápasu. Tato část hokejového vybavení je důležitým prvkem, který přispívá k celkovému komfortu a funkčnosti hokejového hráče na ledě.