Ramena CCM

Značka

Velikost

Produktová řada

Chrániče ramen CCM poskytují rozsáhlou ochranu horní části těla během výkonu na ledě. Pro mnohé hokejisty jsou chrániče ramen CCM v rámci bezpečnosti nepřekonatelné. Ramena CCM nabízejí perfektní pohyblivé řešení ochrany, která i při pohybu zůstane na svém místě. Pro může, ženy i děti jsou navrženy různé modely chráničů ramen tak, any nabízely rozsáhlé krytí těla, které přesahuje ramena až po zbytek horní části vašeho těla. Měkký a poddajný materiál na vnitřní straně chrániče udržují tělo hráče v teple a komfortu, který pozitivně působí na jeho psychiku. Chrániče ramen CCM jsou tím nejlepším způsobem, jak být chráněni, aniž byste museli obětovat jakoukoli mobilitu během hry.

Řady chráničů ramen CCM

Pro usnadnění výběru jsou jednotlivé chrániče ramen rozděleny do řad, které jsou uzpůsobeny dle požadavků hráčů. Každý hráč zde nalezne jím preferovanou mobilitu a ochranu, která bude odpovídat jeho hernímu projevu. Jaké chrániče ramen CCM nabízí?

  • Ramena CCM Jetspeed – je určená hráčům, kteří jsou více v pohybu a vynikají svou hbitostí
  • Ramena CCM Tacks – je určena hráčům, kteří požadují maximální ochranu při soubojích

Jak si můžete všimnou, CCM opouští myšlenku tří řad a soustředí se pouze na tyto dvě. Stejným směrem se vydala i konkurenční značka Bauer, která ke svým řadám Vapor a Supreme občas přidá limitovanou edici, či kolekci zaměřenou na hobby hokejisty.

Ochranné prvky ramen

Hledáte-li skutečnou ochranu, se kterou neuhnete z žádného osobního souboje, pak neuděláte chybu, pokud sáhnete po některém z chráničů ramen CCM vyšší výkonnostní řady. Výkonnostní řada chrániče definuje, pro jakou frekvenci hraní a stupeň ochrany jsou chrániče určeny. Chrániče ramen CCM rozdělujeme:

  • Amatérské chrániče ramen
  • Poloprofesionální chrániče ramen
  • Profesionální chrániče ramen

Zde platí, že čím vyšší řada chráničů je, tím vyšší je jejich ochrana. Pro hráče, kteří hrají nekontaktní hokej, jsou vhodné chrániče základní, tedy amatérské. Naopak pro hráče, kteří jsou na ledě denně, budou vhodné profesionální ramena.

Hygiena chráničů ramen

Ochrana zdraví nespočívá pouze ve vnější ochraně. Za rizikové je možné považovat také fakt, že se v chráničích tvoří bakterie a plísně, které vás mohou na dlouhou dobu vyřadit ze hry. Vlhké prostředí, ve kterém hokejová výstroj bývá povětšinu času, je ideálním pro tvorbu bakterií a velmi známého zápachu, který zná snad každý hokejista. Přitom stačí tak málo a problém je vyřešen. Řeč je o speciální impregnaci na hokejovou výstroj, která již po pár použitích zlikviduje zápach a zabrání tvorbě bakterií. Ochrana zdraví hokejisty nespočívá pouze v ochranných prvcích. Zdraví si musí chránit každý sám.