Hokejový bazar

Kontaktní informace
Informace o položce

Nejčastější dotazy k hokejovému bazaru

Ano, pokud budete dodržovat pravidla severu hokejman.cz
Ne, tato možnost výslovně zakázána. Inzeráty s odkazem mimo web hokejman.cz budou automaticky smazány.
hokejman.cz není vystavovatelem zboží, proto nenabízí tuto možnost. Zboží si můžete prohlédnout pouze po osobní domluvě s prodávajícím.
Ne, hokejman.cz pouze poskytuje prostor pro obchodování, nijak se do obchodů nezapojuje a nenese za případně obchody zodpovědnost.
Všechny inzeráty jsou vystaveny až do doby, kdy je přes Váš účet sami ukončíte.
Inzerát lze zadat kliknutím na tlačítko PŘIDAT INZERÁT, které se nachází v nkolika místech hokejového bazaru. Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni na stránku /pridani-inzeratu/ kde postupně vyplníte Typ inzerátu tedy jakou část hokejové výstroje nabízíte.

Dále vyberete z předem předefinovaných kategorií částí hokejové výstroje, krajské město –  doporučuji ponechat Česká republika + město , vyplníte název produktu, váš email a taktéž telefon, který však nepatří k povinným částem k vyplnění. Cena nabídky je vždy v CZK.

Do textové části doporučuji zadat maximum informací o poptávané části výstroje, čímž předejdete mnoha doplňujícím dotazům.

Po vyplnění produktové části můžete kliknout na Odeslat a váš produkt je vystaven. Pokud se vaše nabídka prodá, prosím ukončete inzerát, aby se dále nevystavoval.
Nenašli jste co jste hledali? Narazili jste na chybu? Napište nám na info@hokejman.cz
Hokejový bazar na hokejman.cz je skvělou možností, kde si kdokoliv může nakoupit, nebo prodat hokejovou výstroj. To vše je umožněno v rámci našeho serveru ZDARMA. hokejman.cz si neúčtuje žádné poplatky za zadání, ani nákup prostřednictvím našeho serveru. Bazar hokejové výstroje vznikl s cílem umožnit komunitě hokejistů bezplatně obchodovat se svoji použitou hokejovou výstrojí. Pro mnoho hráčů je obtížné v místě svého bydliště najít bazar, kde by mohla být výstroj vystavena a tak se k potencionálnímu zájemci jen stěží dostane. U nás nezáleží, z jakého města či vesnice jste. Stačí zadat inzerát, vybrat správnou kategorii a můžete prodávat. Doporučujeme si před zadáním inzerátu přečíst naše Doporučení pro zadání prodejního inzerátu, které může sloužit i jako takový check list, co by v inzerátu nemělo chybět. Vyhnete se tak zbytečnému doplňovaní informací o inzerované hokejové výstroji.

Nákup použité hokejové výstroje

Nákup bazarové hokejové výstroje u nás není vůbec žádná věda. Stačí si vybrat některý z inzerátů, kontaktovat jejího zadavatele na uvedený email, nebo telefon a dohodnout si podmínky předání. Před každým nákupem doporučujeme s prodejcem vše řádně domluvit, aby nedošlo k případným neshodám. Co zde můžete koupit? Veškerou hráčskou i brankářskou bazarovou výstroj. Rukavice, hokejky, hokejové brusle a mnoho dalšího. Pokud zde nenajdete to co hledáte, nevadí. Můžete si zadat poptávkový inzerát a věřte, že k vám brzy nabídka dorazí. Co by měl poptávkový inzerát obsahovat se dočtete v našem článku: Jak zadat poptávkový inzerát na hokejovou výstroj.


Server hokejman.cz neprovádí výkup hokejové výstroje, proto si vyhrazujeme právo na emaily s nabídkami nereagovat. Taktéž se nijak nepodílíme na daném obchodě a proto neneseme odpovědnost za případné škody. V žádném případě nedoporučujeme zasílat peníze předem!