Hokejový bazar

Chcete prodat, koupit, či darovat hokejovou výstroj? Zkuste inzerci na Hokejman.cz. Inzerát do hokejového bazaru můžete vložit rychle, zdarma a BEZ registrace, klidně i z mobilu. Pro zveřejnění inzerátu je nutné pouze zadat všechny povinné údaje, které jsou označeny hvězdičkou. Inzerát necháváme viditelný po dobu 180 dní. Pokud však není inzerce aktuální, skrýváme ji dříve. Ke sdílení inzerátu využijte také naši skupinu na Facebooku – Hokejman.cz bazar hokejové výstroje

Nejčastější dotazy

Nákup použité hokejové výstroje

Nákup bazarové hokejové výstroje u nás není vůbec žádná věda. Stačí si vybrat některý z inzerátů, kontaktovat jejího zadavatele na uvedený email, nebo telefon a dohodnout si podmínky předání. Před každým nákupem doporučujeme s prodejcem vše řádně domluvit, aby nedošlo k případným neshodám. Co zde můžete koupit? Veškerou hráčskou i brankářskou bazarovou výstroj. Rukavice, hokejky, hokejové brusle a mnoho dalšího. Pokud zde nenajdete to co hledáte, nevadí. Můžete si zadat poptávkový inzerát a věřte, že k vám brzy nabídka dorazí.

Co by měl poptávkový inzerát obsahovat ?

Vyplňte všechny části uvedené v jednotlivých políčkách. Do textové části doporučuji zadat maximum informací o poptávané části výstroje, čímž předejdete mnoha doplňujícím dotazům.

Dále vyberete z předem předefinovaných kategorií částí hokejové výstroje, krajské město –  doporučuji ponechat Česká republika + město , vyplníte název produktu, váš email a taktéž telefon, který však nepatří k povinným částem k vyplnění. Cena nabídky je vždy v CZK.

Po vyplnění produktové části můžete kliknout na Náhled (pozor, náhled není zveřejnění inzerátu.), čímž se vám vytvoří vizuální verze vašeho inzerátu k vystavení. Pokud je vše v pořádku, klikněte na Zveřejnit inzerát a váš produkt je vystaven.

Pokud se vaše nabídka prodá, prosím ukončete inzerát, aby se dále nevystavoval.
Nenašli jste co jste hledali? Narazili jste na chybu? Napište nám na info@hokejman.cz

Vzor inzerátu

Bazar hokejové výstroje

Hokejový bazar na hokejman.cz je skvělou možností, kde si kdokoliv může nakoupit, nebo prodat hokejovou výstroj. To vše je umožněno v rámci našeho serveru ZDARMA. Hokejman.cz si neúčtuje žádné poplatky za zadání, ani nákup prostřednictvím našeho serveru. Bazar hokejové výstroje vznikl s cílem umožnit komunitě hokejistů bezplatně obchodovat se svoji použitou hokejovou výstrojí. Pro mnoho hráčů je obtížné v místě svého bydliště najít bazar, kde by mohla být výstroj vystavena a tak se k potencionálnímu zájemci jen stěží dostane. U nás nezáleží, z jakého města či vesnice jste. Stačí zadat inzerát, vybrat správnou kategorii a můžete prodávat. Doporučujeme si před zadáním inzerátu přečíst naše Doporučení pro zadání prodejního inzerátu, které může sloužit i jako takový check list, co by v inzerátu nemělo chybět. Vyhnete se tak zbytečnému doplňovaní informací o inzerované hokejové výstroji.


Server hokejman.cz neprovádí výkup hokejové výstroje, proto si vyhrazujeme právo na emaily s nabídkami nereagovat. Taktéž se nijak nepodílíme na daném obchodě a proto neneseme odpovědnost za případné škody. V žádném případě nedoporučujeme zasílat peníze předem!