Lokty Bauer X

Značka

Velikost

Produktová řada

Chrániče loktů Bauer X jsou široké a hluboké po celé své délce. Díky tomu si lokty získali oblibu u hráčů, kteří mají širší ruce, bicepsy, nebo taky těch, kteří chtějí více prostoru. I když je chránič široký, loket v něm skvěle drží. Díky vývoji je vnitřek loktů vytvořen tak, aby pohodlně usadil loket do loketní opěrky a jeho následné udržení na místě obstarají pásky na suché zipy.

Lokty Bauer X jsou také velmi často vyhledávány hráči, kteří hledají maximální bezpečnost. Řada chráničů X je všeobecně považována za nejbezpečnější řadu z dílny Bauer. Pro lokty nexus jsou používány nejpevnější PE plasty, které vydrží mnohonásobný tlak. Díky tomu se nemusíte obávat o svoji bezpečnost a můžete se plně věnovat hře. Pokud si nejste jistí, jak si správně zvolit chrániče loktů, přečtěte si náš článek Jak vybrat chrániče loktů.

Bezpečnost, pohodlí a hygiena

Při hokeji na vás nečíhají jen zdravotní rizika z úrazů, ale i rizika, která na první pohled nejsou zřejmá. Bakterie, které se ve výstroji tvoří, je třeba likvidovat. Pokud ještě nemáte zkušenost s jejich pravidelnou eliminací, mohu doporučit článek Čištění hokejové výstroje, nebo Desinfekční prostředky na hokejovou výstroj.