Lokty Bauer Supreme

Značka

Velikost

Produktová řada

Chrániče loktů Bauer Supreme mají více méně dominanci mezi ostatními řadami loktů Bauer. Částečně je to proto, že je tato řada na trhu nejdéle, částečně i kvůli dokonalému tvaru. Díky tomu je řada Supreme označována jako řada pro puntičkáře. Lokty Bauer Supreme jsou tvarovány taky, aby dokonale sedly a držely na lokti hráče.

Skvěle vytvarované křivky chrániče umožňují maximální přilnavost, což vede k ničím nerušenému pohybu rukou. I když by se mohlo na první pohled zdát, že je chránič menší a tak by nemusel plně chránit, opak je pravdou. Díky mnohaletému výzkumu materiálů jsou pro loketní odlitky využívány nejsilnější plasty, které vydrží i ostré nárazy na mantinel, či nárazy od puků. Pokud si s výběrem vhodných loktů nevíte rady, doporučuji mrknout na náš článek Jak vybrat chrániče loktů.

Boj proti bakteriím je samozřejmostí

V posledních letech se stalo velkým trendem aktivně bojovat proti zápachu a bakteriím, které se ve výstroji tvoří. Ani v tomto boji Bauer nezaostává a přidává do svých chráničů antibakteriální složku, která účinně pracuje za vás. O bakteriích a zápachu z hokejové výstroje, je na našem blogu mnoho článků, co určitě stojí za přečtení. Zde mohu doporučit: Čištění hokejové výstroje, nebo Desinfekční prostředky na hokejovou výstroj.