CHRÁNIČE LOKTŮ BAUER SUPREME

Chrániče loktů Bauer Supreme mají více méně dominanci mezi ostatními řadami loktů Bauer. Částečně je to proto, že je tato řada na trhu nejdéle, částečně i kvůli dokonalému tvaru. Díky tomu je řada Supreme označována jako řada pro puntičkáře. Lokty Bauer Supreme jsou tvarovány taky, aby dokonale sedly a držely na lokti hráče.

LOKTY BAUER SUPREME

Skvěle vytvarované křivky chrániče umožňují maximální přilnavost, což vede k ničím nerušenému pohybu rukou. I když by se mohlo na první pohled zdát, že je chránič menší a tak by nemusel plně chránit, opak je pravdou. Díky mnohaletému výzkumu materiálů jsou pro loketní odlitky využívány nejsilnější plasty, které vydrží i ostré nárazy na mantinel, či nárazy od puků. Pokud si s výběrem vhodných loktů nevíte rady, doporučuji mrknout na náš článek Jak vybrat chrániče loktů.

Boj proti bakteriím je samozřejmostí

V posledních letech se stalo velkým trendem aktivně bojovat proti zápachu a bakteriím, které se ve výstroji tvoří. Ani v tomto boji Bauer nezaostává a přidává do svých chráničů antibakteriální složku, která účinně pracuje za vás. O bakteriích a zápachu z hokejové výstroje, je na našem blogu mnoho článků, co určitě stojí za přečtení. Zde mohu doporučit: Čištění hokejové výstroje, nebo Desinfekční prostředky na hokejovou výstroj.