Brankářské brusle True

Značka

Velikost

Brankářské brusle True jsou zcela jedinečné a vynikají v oblasti customizace pro brankáře. S jejich stoupající popularitou v NHL se stávají nejoblíbenější volbou nejen mezi elitními, ale i mnohými hobby brankáři. Tyto brankářské brusle jsou navrženy tak, aby poskytovaly brankářům výhody ve výkonu a nejlepší možný přizpůsobitelný komfort, který je synonymem značky TRUE.

Maximální customizace bruslí

Díky jejich jednodílné karbonové konstrukci, vylepšenému designu ToeCap a nastavitelnému, asymetrickému jazyku poskytují brankářské brusle True nadstandardní přizpůsobení a pohodlí v lehkém provedení. TRUE využívá svou vlastní technologii výroby tvarovaného karbonu a technologii FIBERSHIELD, která dokonale obepíná přední část boty, eliminuje slabé body v oblastech vysokého nárazu a poskytuje nadstandardní ochranu.

Každá brusle je vyráběna podle nejnovější technologie pomocí 3D skenování, brusle se tak dokonale přizpůsobí každé noze a poskytuje maximální pohodlí. Díky tomu je brusle skvěle použitelná i pro brankáře s určitými deformacemi chodidla. Speciální uhlíková vlákna poskytují nejvyšší ochranu a zároveň poskytují přímý přenos síly při odrazu a umožňují nejsnadnější kontrolu. Strategicky umístěná očka nutí brankáře být hlouběji v brusli, což usnadňuje pohyb z tyče na tyč.

Výroba brusle na míru

Brankářské brusle True Custom jsou vyrobeny pouze z jednoho kusu, což má za následek nulovou ztrátu energie při pohybech, což brankářům umožňuje rychlejší pohyb. Brusle už používá mnoho brankářů NHL, a to i přesto, že značka True ještě není tak známá jako jiné konkurenční značky, což mluví za vše. Pokud si chcete pořídit brusle na míru, počítejte s delší dobou výroby, která je minimálně 5 týdnů.

Brusle True jsou jedinečným spojením inovace, výkonu a komfortu, které poskytují brankářům všechny nástroje k dosažení špičkových výsledků na ledě. Díky svému preciznímu designu a průlomovým technologiím jsou brusle True zárukou bezpečí a jistoty pro každého brankáře.