Hokejky Fischer

Značka

Hokejky Fischer jsou stále více oblíbené obzvláště mezi amatérskými hokejisty. Jejich výroba probíhá k nám v Rakousku a na Ukrajině. V rámci výrobních postupů jsou pro hole Fischer používané stejné technologie, jako u výroby lyží. V rámci hokejové scény není Fischer tolik vidět, ale při hlubším hledání najdete několik hráčů v KHL. Značka Fischer se soustředí hlavně na kompozitové a dřevěné hole, můžete však zaznamenat snahu o vytvoření kompletní kolekce hokejové výstroje včetně bruslí.

Kompozitové hokejky Fischer

Kompozitové hole Fischer pochází z dílny Rakouského výrobce zimního vybavení Fischer-Group. Primárním zaměřením značky je výroba vybavení pro běžkaře. Výzkum materiálu ukázal širší možnost využití a tak se značka rozrostla o hokejovou čast. Mezi nejznámější hráče, kteří hrají na hokejkách Fischer, patří například Anton Belov (KHL), nebo Vladimir Denisov (NHL). U nás jsou kompozitové hokejky Fischer nejčastěji k vidění mezi hráči v první a druhé národní lize. Velkou oblibu si tyto hokejky získávají zejména u hobby hokejistů, kteří preferují nižší cenu holí s dlouhou životností.

Rozdělení holí Fischer

Oproti velkým značkám jako je Bauer, nebo CCM, nemá značka Fischer několik řad holí, které by je dělily dle kick pointu. V rámci novinek se vždy prezentuje pouze jedna řada, resp. pouze daný model hokejky. Pokud se zajímáte o hole Fischer, určitě sledujte naše recenze hokejek, kde prezentujeme maximum informací o holích, obohacené o naši kritiku.