Biosteel

BioSteel je kanadská společnost se sídlem v Torontu, která se zaměřuje na výrobu doplňků stravy pro sportovce. Zakladatelem značky je Mike Cammalleri, bývalý hráč NHL, který se původně zaměřoval na výrobu a distribuci suplementů pro profesionální hráče a týmy.

S oblibou mezi sportovci a hokejisty rostla popularita značky i mezi běžnou populaci a nyní je značka BioSteel distribuována po celém světě. S podporou zákonů přinesl BioSteel speciální řadu produktů s infuí kanabiodilu (CBD), která vznikla v rámci obchodní fúze s firmou Canopy Growth.

Od roku 2022 má BioSteel dohodnuté víceleté partnerství s NHL a NHLPA jako dodavatel sportovních nápojů. V rámci propagace pořádá BioSteel každoročně předtréninkový kemp, trvající 4 dny v Torontu, známí jako „#Camp“, který využívají mnozí nováčci a budoucí naděje NHL.

V rámci dalších sportů se značka dostala do podvědomí díky středoškolské basketbalové soutěži BioSteel All-Canadian Basketball Game, které se zúčastňuje v individuálních soutěžích 24 nejlepších středoškoláků z Kanady.

BioSteel a Connor McDavid

Jednou z hokejových tváří BioSteel je Connor McDavid, který je považován za nejlepšího hokejistu součastnosti. BioSteel začal pít, když mu bylo 12 let, v 15 letech hrál na každoročním kempu BioSteel Pro Hockey. V 17 letech podepsal formální dohodu o podpoře.

Jak sám zakladatel značky říká,

Dlouho předtím, než někdo vůbec znal název značky, se náš původní „Růžový nápoj“ dostal do nejprestižnějších šaten v profesionálním sportu. Láskyplně známý jako #DrinkThePink™ se stal vysoce uznávaným pro své prémiové ingredience a recepturu s nulovým obsahem cukru. Naším posláním je vytvářet nejzdravější a nejdůvěryhodnější sportovní hydratační produkty na planetě. Nejlépe střežené tajemství ve sportu už není tajemstvím.