Hokejky Bauer Nexus

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky Bauer Nexus jsou díky své univerzálnosti jedny z nejoblíbenějších holí na trhu. Jejich popularita každým rokem roste, zejména díky inovacím, které v nových modelech přichází na trh.. Pokračovat …

Nejnovější články o hokejkách Bauer

Hokejky Bauer Nexus dlouhodobě patří díky své univerzálnosti mezi nejoblíbenější hole na trhu. O jejich kvalitě svědčí i fakt, že s nimi dlouhodobě hraje David Pastrňák, jeden z nejlepších Čechů v NHL.  V porovnání s řadou Vapor a Supreme, nabízí Nexus větší variabilitu při hře. Díky tvaru a povrchu shaftu ovládáte svou hůl s dokonalou lehkostí. Typicky hranatý shaft s ne příliš ostrými hranami skvěle drží v rukavici v momentě, kdy potřebujete vystřelit tvrdou střelu příklepem.

Kde se vyrábí hole Bauer Nexus

Mnoho hráčů zajímá, odkud jejich hole pochází. Tak jako u konkurenčních značek CCM, Warrior, Sherwood a dalších, jsou i hole Bauer vyráběny v Kanadě, či Americe (platí pro nejvyšší modely) a další velkovýroba zejména nižších řad probíhá na Tchaj wanu a Číně. Tyto země sice v hokeji nejsou příliš úspěšné, ale pro hokej samotný jsou naprosto nepostradatelné.

Výkonnostní třída hokejek Bauer

Co znamená nižší, či vyšší řada hokejek? Tímto názvem označujeme výkonnostní třídu holí, tedy pro jakou frekvenci hraní jsou dané hokejky Bauer určeny. V zásadě hole rozdělujeme do tří skupin. Profesionální a custom hokejky, poloprofesionální hole a amatérské, hobby hokejky.

  • Profesionální hokejky Bauer Nexus – vhodné pro každodenní hraní, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů
  • Poloprofesionální hokejky Bauer Nexus – vhodné pro pravidelné hraní 3-5x týdně, jsou ideálním poměrem mezi cenou a výkonem, tedy složením hole.
  • Hobby hokejky Bauer Nexus – vhodné pro nepravidelné hraní, využívají se základní materiály

Proč si vybrat hokejku Bauer Nexus

Nevíte, proč byste si měli vybrat zrovna řadu Nexus? Je to jednoduché. Hokejky Nexus jsou designové skvosty, které jen tak nezapadnou. V posledních letech na trhu dominovaly modely Nexus Geo, či Nexus ADV, které absolutně změnily hru. Technologické pokroky, které jsou do holí implementovány, posouvají um hokejisty mílovými kroky kupředu. Nezůstaňte pozadu, s Bauer Nexus míříte za vítězstvím.

Péče o hokejku se vyplatí

Rada nad zlato pro všechny hokejisty. Postarej se o svoji hokejku, ona se postará o tebe. Péče o hokejku je základním předpokladem k podání precizního výkonu na ledě. Pokud nepatříte mezi krasobruslaře, jistě si všímáte, jakému náporu musí vaše hokejka odolat. Abyste prodloužili její životnost, musíte jí poskytnout patřičnou péči za pomocí pravidelného omotání hole páskou, v ideálním případě zesílit omotání speciálním voskem, který odpuzuje vodu a zabezpečuje stálost povrchu hole.