Powerslide

Historie značky započala v roce 1994, kdy celosvětově nastal boom okolo inline bruslení. Rychlobruslař Matthias Knoll spolu se Stefanem Gšhlem společně založili společnost, která se věnovala prodeji různých inline značek. V roce 1997 se rozhodli pro vlastní značku Powerslide a tento krok navždy změnil trh s kolečkovými bruslemi.

The „We Love to Skate“ Story

Vize značky Powerslide

Vášeň pro inline bruslení a samotná láska ke sportu, poháněli značku Powerslide kupředu. Díky štěpení odvětví dále vznikali pod záštitou Powerslide menší značky jako Matter, UnderCover, USD, Reign, GAWDS, Kizer, Ennui, Wicked, Chaya a Juice.

Powerslide je stále hnací silou inline průmyslu a v rámci inovací přináší nové nápady a vylepšení, které činní jejich produkty něčím výjimečným. Jednou z takových je využití inovací Triskate, tedy revoluční změna z původně čtyřkolečkových inline bruslí na tříkolečkové. Ty dnes najdeme u všech bruslařských disciplín – od fitness, dětského bruslení, až po rychlobruslení. I přes mnoho novinek zůstává značka Powerslide věrná svým hodnotám, které jsou inovace, kvalita, výkon a design. To si lze ověřit na každém jejich produktu.

Technologie Powerslide

Proč je Powerslide vyjimečný? Ano, pro své technologie. Zde několik z nich.

TRINITY – patentovaný 3-bodový montážní systém
Triskate – i když nevynalezli triskate, jsou součástí této revoluce, která nabízí tříkolečkové brusle ve všech segmentech inline sportu.
Swell – nejpokročilejší fitness brusle v oboru a první svého druhu s pleteným svrškem a bezkonkurenčním výkonem
Doop brusle – pro přepravu bruslení splňuje životní styl. Udělejte z toho Doop day!
Brusle Unibody Aeon – první brusle z jednoho kusu. Jsou jedny z nejoceňovanějších agresivních bot na trhu
První kompozitová rychlostní brusle a také první rychlostní brusle s nastavitelnou velikostí pro děti