Rukavice Bauer Supreme

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové rukavice Bauer poskytují maximální pohodlí, volnost a ochranu rukám hráče během hraní. Kvalita provedení je mezi hráči častým tématem. Pověst, kterou Bauer mezi hráči má, jí předurčuje jako první volbu, hledají-li nové rukavice na hokej.

Nejnovější články o rukavicích Bauer

Hokejové rukavice Bauer Supreme jsou významným představitelem anatomického střihu. Rukavice Supreme mají tvarované prsty k lepšímu držení hokejky a bekhend s manžetou navrženy tak, aby poskytovali svobodu v pohybu zápěstí. Díky tomu jako celek poskytují rukavice Supreme fenomenální pocit při držení hole a při práci s ní. Výsledkem jsou hokejové rukavice, které si zamiluje každý silově laděný hráč.

Ochranné prvky rukavic Supreme

Hokejové rukavice Bauer Supreme vynikají detailním zpracováním svého anatomického střihu v kombinaci s použitou ochranou. Funkční pěny jsou použité nejen na bekhendové straně, ale i článcích prstů dvoudílných i trojdílných variant. Citlivé nastavení prstů poskytuje skutečně působivé hmatové spojení s vaší hokejkou. Manžeta AMP a podšívka z Thermo-Core zajišťují, že rukavice přirozeně natáhnete na ruku, kterou během hry udrží v teple, suchu a pohodlí. Myslete i na ochranu před bakteriemi. Pravidelným užíváním desinfekce do rukavic ochraníte své zdraví.

Mezi hráči jsou rukavice Supreme oprávněně považovány jako jedny z nejbezpečnějších rukavic.

 Výkonnostní řady rukavic Supreme

Lze předem definovat, jaké rukavice budou pro mou hru vhodné? Ano, pomocí výkonnostní řady. Výkonnostní řada představuje měřítko, které definuje, jak často je vhodné rukavice používat a pro jakou úroveň hraní jsou vhodné. Hokejové rukavice Bauer Supreme dělíme do tří řad. Hobby, poloprofesionální a profesionální.

  • Hobby rukavice Supreme – jsou vhodné pro nekontaktní hokej s frekvencí 1-2x týdně
  • Poloprofesionální rukavice Supreme – jsou vhodné pro kontaktní hokej s frekvencí 2-3x týdně
  • Profesionální rukavice Supreme – jsou vhodné pro profi hokej na denní bázi

Na hokejman.cz naleznete tipy, které vám pomohou najít ty správné rukavice pro sebe nebo vaše dítě. Pokud si s výběrem nejste jistí, přečtěte si náš článek, jak vybrat hokejové rukavice, kde vás bod po bodu výběrem provedeme.