Hokejky CCM

Hokejky CCM jsou celosvětově na špičce nejprodávanějších hokejek. Značka CCM se pyšní dlouhou tradicí ve výrobě hokejek a také technologiemi, které získala z akvizice klíčových hokejových značek, jako jsou Reebok, Jofa a podobné.. Hole CCM můžeme pozorovat i mezi nejlepšími hráči světa jako jsou Sidney Crosby, Connor McDavid, nebo John Tavares. I když jsou pro tyto hráče hokejky vyráběny speciálně (Custom výroba), tedy s úpravou, která se do retailové hole nepromítne, jsou tito hráči určitou zárukou kvality. Jména hráčů jsou dle využívána i jako vzor zahnutí čepele. Často se tak setkáte s označením typu P29 Crosby, P28 McDavid a dalšími. Zajímají vás recenze holí CCM? Na hokejman.cz se poctivě věnujeme holím a v rámci našich článků píšeme vlastní recenze, které vám mohou pomoci najít tu správnou hokejku.

 

Kompozitové hokejky CCM

I když pro mnoho hokejistů zůstává dřevěná hokejka srdcovou záležitostí, kompozitové hokejky ovládly hokejový svět a ne zrovna malou mírou za to může značka CCM. Patří jí za to velký dík. Vývoj jde neustále kupředu a my se každý rok nemůžeme dočkat novinek, která k nám z továren zamíří. I když jsme v našich recenzích k novinkám občas více kritičtí, posun, jakým hole v posledních letech prochází, je neskutečný.

Rozdělení holí CCM

Kompozitové hole CCM dělíme na tři řady. CCM RBZ, které jsou určeny pro hráče, kteří vyžadují neutrální kick zónu, neboli místo prohnutí hole, CCM Ribcore, které vyhledávají hráči, kteří nejvíce střílí zápěstím a tak potřebují nízký kick point a CCM Tacks, které jsou typickými představiteli klasického prohnutí hole, tedy mid kick. Tyto hole vyhledávají nejčastěji obránci. Pokud si nejste jistí, která hůl je pro vás ta nejlepší, mrkněte na náš článek jak vybrat hokejku, nebo využijte průvodce vše o hokejkách, díky čemuž získáte dostatečný přehled pro výběr ideální hole.