Lokty Winnwell

Značka

Velikost

Jedním ze základních chráničů, které se doporučují nosit i v nekontaktním hokeji, jsou chrániče loktů. Menší chránič je pro zdraví hráče velmi důležitý. Lokty jsou vystaveny nárazům od ostatních hráčů, či ledu při pádu. Naražení lokte vás může na dlouho vyřadit ze hry. Proto je vhodné lokty chránit.

Hokejové chrániče loktů Winnwell poskytují inteligentní ochranu, která eliminuje riziko zranění. Lokty Winnwell jsou oblíbené díky odolnosti materiálů, dlouhé životnosti a nízké ceně. V porovnáním s konkurencím je cena více než lákavá.

Uchycení loktů Winnwell

Základem kvalitní ochrany je 100% fixace chrániče. Pokud chránič nedrží na lokti, nemůže ho ochránit. Lokty Winnwell mají k fixaci zabudované 2-3 pásky, které ukotví chránič na zvoleném místě. Flexibilní pásky se suchým zipem nijak neomezují krevní oběh v paži a zabraňují proklouznutí.

Pravidelné čištění chrániče na lokty

Také lokty je třeba pravidelně čistit. Kumulace potu uvnitř chrániče vede k tvorbě bakterií, které nejen že ohrožují vaše zdraví, ale i nelibě smrdí. Pokud pravidelně neperete svou výstroj, můžete využít služeb speciálních desinfekčních prostředků, kterými lehce naimpregnujete své lokty. Boj s bakteriemi a zápachem je tímto vyřešen.