Trenažer bruslení

Značka

Velikost

Trenažer bruslení je speciální pomůckou pro hokejisty a rychlobruslaře, která rozvíjí odrazovou sílu hokejisty. Automatizace správného pohybu vede ke zlepšení výkonnosti hráče po stránce technické i fyzické. Pokud se hráč naučí správný pohybový stereotyp, dokáže s každým odrazem ušetřit část energie, kterou může využít ve správný moment a získat tak rozhodující náskok.

Slideboard

Trenažer bruslení – Slideboard je univerzální pomůcka pro posilování odrazu i celého zbytku těla. Pevná deska s vysocekluznou úpravou věrně napodobuje vlastnosti ledu. K nácviku skluzu je nutné používat nylonové návleky, které snadno kloužou po slideboardu. Jemná struktura plochy je velmi náchylná k poškození, proto vždy doporučujeme skladovat trenažer bruslení na místě, kde nehrozí jeho poničení a nepoužívat ho ve venkovních podmínkách. Na Slideboardu se rozhodně nesmí pracovat s hokejkou! Před každým použitím doporučujeme plochu otřít od prachu a nečistot. Šířka plochy se pohybuje okolo 60 cm, délku lze upravit do tří různých velikostí 183, 213 nebo 244 cm.

Trenažer pro základy bruslení

Chystáte se své dítě naučit bruslit? A co mu to výrazně zjednodušit. Trenažer pro základy bruslení je speciální pomůcka, která díky své konstrukci pomáhá s prvními krůčky malých bruslařů na ledě. Chůze po ledě je daleko těžší než běžná chůze, a tak je vhodné začít s oporou. Stabilní opora v podobě trenažeru na bruslení pomáhá překonat strach z pádu na ledovou plochu a předejít nepříjemným bolístkám.

Šířka trenažeru se dle výrobců liší, ale pohybuje se okolo 60 cm. Výšku lze individuálně nastavit, pomocí systému zámečků po stranách konstrukce v rozmezí od 53 cm do 70 cm. Konstrukce nepotřebuje žádnou složitou montáž, stačí ji jen vyndat z krabice, zacvaknout a můžete jet.