Mikiny NHL

Značka

Velikost

Mikiny NHL jsou jedním z nejpopulárnějších oblečení pro fanoušky hokeje. Tak jako čepice NHL, či trička, jsou i mikiny oficiálně licencované, tedy je jejich prodej pod kontrolou orgánů National Hockey League (NHL). Všech 32 týmů z NHL funguje pod jednou organizací, která vydává pravidelně nové kousky oblečení.

Mikiny NHL jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pohodlné a odolné proti vytahání. Tyto mikiny jsou k dispozici v různých stylech a designech, které zahrnují týmové barvy, logo a prvky spojené s historií klubu.

Během chladnějšího počasí nebo při pohybu okolo ledové plochy jistě oceníte zahřátí, které mikina poskytuje. V případě, že se jedná o mikinu s logem NHL, máte navíc jistotu, že u ledu uděláte parádu. Podobně jako s čepicemi, nošení mikiny NHL s logem svého oblíbeného klubu prokazujete podporu danému týmu. Třeba i mikina Boston Bruins, týmu, kde nyní kralují čeští hráči, vykouzlí úsměv na tváři vašemu okolí, které tento tým také podporují. Staňte se i vy součástí komunity fanoušků NHL.

Mikina s designem dresu NHL

Líbí se vám hokejové dresy? A co takhle mikina, která vypadá jako dres NHL?  Mikina s designem dresu NHL je skvělým módním doplňkem každého hokejového fanouška. Tento nevšední kus textilu nejen skvěle vypadá, ale i zahřeje při chladném počasí.