Slevy

Slevy na hokejové rukavice

Původní cena: Akční cena:

Původní cena: Akční cena:

Původní cena: Akční cena:

Hokejové slevy aneb ušetřete na vybavení 

Hokej je sport, který se dá v Česku označit jako jasné číslo jedna – snad už po dvě nebo tři generace. Země olympijských vítězů a mistrů světa dokáže obstát i dnes, ve velké konkurenci si drží stabilní pozici. Hrajete hokej, nebo prožíváte sportovní vášeň společně s dítětem, které se rozhodlo pokoušet štěstí a prorazit do světa rychlých akcí a fines, možná dokonce až do NHL? Dlouhá cesta začíná tam, kde u každého jiného sportu. Pořízením vhodné hokejové výstroje, s nímž máte potenciál uspět.

Omezený rozpočet už nebude žádným problémem

Rodinné finance jsou někdy poměrně napjaté, zvláště pokud má každé dítě pár koníčků a kroužků, do nichž se musí investovat nemalé prostředky. Nejdražším ze sportů je bohužel hokej, protože na florbal nebo basketbal stačí jen zlomek vybavení, nejen v ohledu chráničů – pro brankáře pak i betony, lapačku, vyrážečku, to vše je velmi drahé, zvláště pokud nakupujete nové věci ve značkovém obchodě. Přitom stačí jen málo, porozhlédnout se po hokejových slevách a objednávat v pravý čas!

Ušetřit několik tisíc korun ročně jen za sportovní aktivity dětí, to je jistě lákavé. Postačí jen, když si počkáte na dobu, kdy začnou slevové akce. Sledujte pravidelně nabídku, protože dříve nebo později se hokejové slevy určitě objeví. Stačí mít k dispozici aktuální míry vašich dětí, jakou velikost bruslí nebo hokejky budou potřebovat na příští sezonu? A jaké hokejové vybavení se hodí vám, když zrovna přijde výprodej? Podobné akce zpravidla netrvají dlouho, snad i proto, že je o ně obrovský zájem. Jak vyhrát? Je to jednoduché, podobně jako při přesilové hře – musíte stát tam, kam přijde puk od šikovného spoluhráče a pak nekompromisně zavěsit, než se brankář stihne přemístit. Takže hodně štěstí!