Brusle CCM Ribcor

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové brusle CCM Ribcor jsou vytvořeny pro hbité a rychle se pohybující hráče, kteří zbytečně neztrácejí čas při útoku na bránu soupeře.

O nadvládu nad trhem s hokejovými bruslemi se stále svádí boj, nejčastěji na úrovni marketingu. Top značky, jako jsou Bauer, či True, přicházejí s inovacemi, které posouvají bruslařský výkon hráčů kupředu. I díky tomu se může hokej neustále zrychlovat. Ke zrychlení vám pomohou i nové brusle CCM Ribcor.

Moderní řada bruslí CCM

Hokejové brusle CCM Ribcor jsou navrženy, aby byly poddajné a flexibilní, s cílem zvýšit vaši obratnost na ledě. Brusle jsou určeny pro hráče všech úrovní a dovedností, kteří při své hře praktikují rychlé změny směru. Hledáte-li způsob, jak zvýšit svoji obratnost, je pro vás řada CCM Ribcor ta pravá.

Zvyšte svou obratnost na ledě

Hráči, kteří chtějí zvýšit svou obratnost na ledě, si velmi rychle zamilují přizpůsobitelný střih bruslí Ribcor, který jim umožní řezat ostré zatáčky znovu a znovu. Díky nové úpravě Fitů brusle si můžete vybrat mezi širokým, zúženým, či anatomickým střihem a získat tak pohodlí a hbitost při vašem bruslení.

Co je to Fit brusle

U značky CCM můžete snadno zjistit, jaký tvar brusle odpovídá vaší noze. Tzv. měření fitu probíhá ve specializovaných prodejnách za pomocí 3D skenneru. Naskenování nohy a vytvoření jejího 3D modelu vám přiřadí fit (Tapered fit, Regular fit, nebo Wide fit) na základě kterého si vyberete vhodné brusle CCM.

  • Tapered fit – vyhovuje nízkoprofilové a úzké noze, dříve označené jako Jetspeed D
  • Regular fit – odpovídá střednímu profilu chodidla, dříve označené jako Tacks D
  • Wide fit – pro hráče, kteří potřebují nejvíce místa, s vysokým nártem, dříve značené jako EE

Jednodílná brusle

One-Piece Boot Flex je patentovaná technologie, která přidává do vašeho bruslení mobilitu a přesnost v každém skluzu. Díky jednodílné konstrukci nedochází ke ztrátám energie a vy tak využíváte maximum ze svého umu. Brusle CCM Ribcor mají jednodílnou konstrukci u všech nových modelů bez ohledu na výkonnostní úroveň.

Výkonnostní úroveň bruslí CCM Ribcor

Každá brusle je předem určena pro úroveň hry. Do profesionálního hokeje není vhodné používat základní modely, stejně tak pro bruslení na rybníce nepoužijete top model bruslí. Pokud si vybíráte nové brusle, je vhodné přihlédnout k definované výkonnostní úrovni. U bruslí CCM jsou označeny takto:

  • Amatérské – vhodné pro bruslení na rybníce a lehčí úrovni hokeje 1-3x týdně bez kontaktu
  • Poloprofesionální – ideální pro výkonnostní hokej s frekvencí 3-5x týdně
  • Profesionální – pro každodenní hraní kontaktního hokeje

Desinfekce a údržba bruslí

Péče o brusle a vaše nohy by měla být naprosto automatická. Pokud nechcete, aby vaše nohy zapáchaly, je vhodné používat některý z desinfekčních prostředků, které jsou speciálně navrženy pro hokejisty. Aktivním bojem v podobě impregnace bruslí pomáháte s likvidací bakterií a zárodků plísní, které mohou ohrožovat vaše zdraví. Péče o brusle znamená i péče o jejich stav. Pravidelná kontrola ostří nožů a stav hokejových tkaniček je nutnou záležitostí, díky které budete vždy připraveni do akce.