Brian´s

Značka Brian’s je předním kanadským výrobcem brankářské výstroje s historií od roku 1984. Továrna sídlí v Kingsville v Onatriu, poblíž jižního cípu Kanady. Již od svých začátků se Brian´s specializoval na výrobu brankářské výstroje na míru a v jeho historii jsou zaznamenána taková jména jako Trevor Kidd, Sean Burke, či Felix Potvin… Dokonalý design a kvalita vyráběného zboží dostala Brian´s rychle mezi elitu.

Brian´s hokej

Novinky

Brian´s Zero G

V roce 2008 představil Brian´s novou řadu Zero G, se svou vlastní pěnou, která nastavila pomyslnou laťku v lehkosti výstroje konkurenci. Spolu s novým brandem BStar dosáhla během následujících let výrazných úspěchů.

„Věříme, že každý brankář je součástí jedinečného bratrstva, které rozumí a oceňuje naši mantru – Vaše výbava – vaše hra.“

Každý brankář vyžaduje individuální pozornost, a každý produkt Brian´s se liší tím, že podporuje individualitu daného brankáře. Brian´s je brankářká speciálka, která se posouvá ve vývoji díky spolupráci s brankáři. Díky úzkému zaměření značky dokáže vynakládat veškeré prostředky pouze pro potřeby brankářů.