Lokty Warrior

Značka

Velikost

Produktová řada

Lokty Warrior můžeme rozdělit do dvou základních řad. Historicky se samozřejmě jednotlivé řady přejmenovávají, což způsobuje složitosti při hledání. Proto jsme pro vás připravili krátký přehled, jak se jednotlivé řady loktů Warrior nazývají.

Warrior Covert (DT)

Řada Warrior Covert jsou již starší řada chráničů na lokty, která se nyní transformovala do označení lokty Warrior Alpha QX. Alpha QX je nejvyšší řadou, která u Warrioru aktuálně je. Dále jsou QX Pro, QX3, QX4 a  QX5.

Warrior Dynasty (AX)

Druhou řadou chráničů na lokty je Warrior Dynasty AX, která je novější, nicméně méně propagovaná ze strany samotného Warrioru. Řada Dynasty neprovedla totální změnu názvu, pouze novou řadu označili jako Warrior HD.

Nejlevnější chrániče loktů Warrior

Hledáte-li nejlevnější chrániče loktů Warrior, jistě je najdete u nás. Na Hokejmanovi nenabízíme nejvyšší řady, které jsou určeny pro profesionální hokejisty, raději se soustředíme na to, aby jsme pro vás našli to nejlevnější zboží, které je dostupné v maximální kvalitě. Pokud by jste si s výběrem loktů nevěděli rady, ozvěte se nám, rádi vám poradíme. Využít můžete také náš hokejový blog, kde najdete ty nejcennější informace pro hokejisty. Třeba v článku : Jak vybrat chrániče loktů.