Kalhoty CCM Tacks

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové kalhoty CCM Tacks jsou navrženy tak, aby hráčům poskytovaly maximální ochranu, pohodlí a pohyblivost na ledě. Tento typ kalhot je vyhledáván pro svoji typickou odolnost a inovativní design, kterým důvěřují jim hokejisté na všech úrovních hry. Kalhoty CCM Tacks jsou vyrobeny z pěny s vysokou hustotou a vyztuženy plastovými vložkami, takže poskytují bezkonkurenční ochranu před střelami a srážkami na ledě. Strategicky umístěné chrániče pohlcují a rozptylují energii, čímž minimalizují riziko zranění během hraní.

Dokonalý tvar řady Tacks

Jednou z klíčových vlastností hokejových kalhot CCM Tacks je jejich přizpůsobený střih a ergonomický design. Díky nastavitelnému zapínání v pase a anatomicky tvarovaným chráničům poskytují tyto kalhoty přiléhavý a pohodlný střih, který hráčům umožňuje volný a jistý pohyb na ledě. Tím je zajištěn optimální výkon bez kompromisů v oblasti ochrany.

Dalším důležitým aspektem který kalhoty CCM disponují, je odvětrávání. Síťované panely a vložky odvádějící vlhkost podporují proudění vzduchu a odvod vlhkosti, takže hráči zůstávají v chladu a suchu po celou dobu hry. To pomáhá předcházet přehřátí a umožňuje hráčům zůstat déle soustředění a v pohodlí během dlouhých střídáních na ledě.

Kalhoty CCM Tacks – bezpečnost, lehkost, ochrana

Kromě výjimečných výkonnostních vlastností jsou hokejové kalhoty Tacks k dispozici v různých barvách a výkonnostních úrovních, které vyhovují individuálním preferencím hráčů. Ať už hráči hledají větší bezpečnost nebo lehkost a pohyblivost, u řady Tacks si vyberou.

Celkově jsou hokejové kalhoty CCM Tacks nejlepší volbou pro hráče, kteří hledají vynikající ochranu, pohodlí a pohyblivost na ledě. Díky pokročilé konstrukci, střihu a stylovému designu jsou tyto kalhoty nezbytnou výbavou každého hráče. Značka CCM nabízí i další řadu kalhot pro hráče, kteří si nabídky Tacks nevyberou. Druhá řada s označením Jetspeed je tvarově odlišná a tak pokud vám Tacks nesedlo, zkuste kalhoty CCM Jetspeed.