Broušení bruslí Ostrava

Kde brousit brusle

V Ostravě, průmyslovém a kulturním srdci Moravy, není problém najít místo, kde vám nabrousí brusle. V městě plném vášnivých bruslařů a hokejových fanoušků existuje několik specializovaných prodejen a brusičů, kteří se postarají o vaše brusle s odborným přístupem.

Sportovní obchody s bruslařským servisem nabízejí kompletní péči o vaše brusle. Odborníci v těchto prodejnách jsou vybaveni nejen zkušenostmi, ale také moderní technikou, která zajistí optimální ostrost a rovnost hran bruslí.

Lidé také hledají

Kde v Ostravě brousit brusle?

Bruslařské kluziště nebo hokejový stadion v Ostravě také často disponují profesionálními službami broušení bruslí. Využitím těchto míst získáte nejen kvalitní servis, ale také pohodlí a rychlost, kterou potřebujete pro rychlý návrat na ledovou plochu.

  • Bauer Hockey – Čkalovova 20, Ostrava – Poruba (bruska Prosharp, Blademaster)
  • Bauer Hockey – Ruská 135, Ostrava (bruska Prosharp)
  • Filiphockey – Hlavní třída 889/48, Ostrava – Poruba (bruska Blademaster Brcex1, Prosharp 2001)
  • Arena Vítkovice – Ruská 3077/135 Ostrava – Záhřeb
  • Decathlon – Rudná 3186/73 Ostrava
  • Hockey Pro Shop – Sovova 16, Ostrava

Kapesní brousky na brusle

Ať už jste nadšenec do rekreačního bruslení nebo aktivní hokejista, v Ostravě najdete dostatek možností, jak si zajistit, aby vaše brusle byly v optimálním stavu pro každou ledovou výzvu.

Víte o nějakém dalším místě v Ostravě, kde se brousí brusle a nemáme ho na seznamu? Dejte nám vědět na info@hokejman.cz.

Mohlo by vás zajímat