Hokejový Black Friday

slevy pro hokejisty

Největší slevová událost roku je tady. Hokejový Black Friday! S Hokejman.cz získáváte náskok oproti konkurenci. Mějte přehled o všech produktech vaší oblíbené hokejové značky a nakupte ještě výhodněji.

Doporučené obchody na Černý pátek

Kdy začíná hokejový Black Friday 2023?

Nákupní svátek Black Friday 2023 připadá na pátek 26. listopadu. Ten hokejový začíná již toto pondělí 6. listopadu a tak máte možnost využít slevy na hokejové vybavení po celý týden, do neděle 26. listopadu 2023. Na výběr těch nejlepších hokejek, bruslí, helem a doplňků hokejové výstroje za skvělé ceny tak budete mít dostatek času.

Co je Black Friday?

Black Friday je svátek nakupování, pocházející z USA odkud se rozšířil do celého světa. Akce se koná v pátek po Dni díkůvzdání a je spojená s obrovskými slevami v řádech desítek procent. Každoročně tak Black Friday odstartuje vánoční nakupování.

Původ Černého pátku hledejme v roce 1929, kdy po krachu na newyorské burze a startu hospodářské krize někteří obchodníci zorganizovali den plný slev, aby rozpohybovali svůj business a vrátili zákazníky zpět do obchodů. Akce získala na oblibě a dnes patří k nejsilnějším nákupním dnům v roce. Není divu, že tento svátek pronikl i do hokeje, kde je o výrazné slevy nouze a je třeba jej využít.

Jak vypadá Hokejový Black Friday?

Hokejový Black Friday– je celý týden slev, které se pro vás snažíme shromáždit, aby jste nemuseli zbytečně procházet všechny položky desítek hokejových obchodů. Ve slevách můžete očekávat takové značky jako je Bauer, CCM, Winnwell a další.

Akce a slevy na Hokejman.cz

Nemůžete se dočkat akce Black Friday? Slevy pro vás vyhledáváme po celý rok. Stačí sledovat naše akční stránky, sociální sítě nebo se zaregistrovat a přihlásit k odběru našeho newsletteru. Pak už vám žádná hokejka, či brusle ve slevě neunikne!

BLACK FRIDAY pro hokejisty