Hokejový Black Friday

Největší slevová událost roku je tady. Hokejový Black Friday! S hokejman.cz získáváte náskok oproti konkurenci. Mějte přehled o všech produktech vaší oblíbené hokejové značky a nakupte ještě výhodněji. Pokračovat

Kdy začíná hokejový Black Friday 2022?

Nákupní svátek Black Friday 2022 připadá na pátek 25. listopadu. Ten hokejový začíná již tuto neděli 20. listopadu a tak máte možnost využít slevy na hokejové vybavení po celý týden, do neděle 27. listopadu 2022. Na výběr těch nejlepších hokejek, bruslí, helem a doplňků hokejové výstroje za skvělé ceny tak budete mít dostatek času.

Co je Black Friday?

Black Friday je svátek nakupování, pocházející z USA odkud se rozšířil do celého světa. Akce se koná v pátek po Dni díkůvzdání a je spojená s obrovskými slevami v řádech desítek procent. Každoročně tak Black Friday odstartuje vánoční nakupování.

Původ Černého pátku hledejme v roce 1929, kdy po krachu na newyorské burze a startu hospodářské krize někteří obchodníci zorganizovali den plný slev, aby rozpohybovali svůj business a vrátili zákazníky zpět do obchodů. Akce získala na oblibě a dnes patří k nejsilnějším nákupním dnům v roce. Není divu, že tento svátek pronikl i do hokeje, kde je o výrazné slevy nouze a je třeba jej využít.

Jak vypadá Hokejový Black Friday?

Hokejový Black Friday– je celý týden slev, které se pro vás snažíme shromáždit, aby jste nemuseli zbytečně procházet všechny položky desítek hokejových obchodů. Ve slevách můžete očekávat takové značky jako je Bauer, CCM, Winnwell a další.

Akce a slevy na Hokejman.cz

Nemůžete se dočkat akce Black Friday? Slevy pro vás vyhledáváme po celý rok. Stačí sledovat naše akční stránky, sociální sítě nebo se zaregistrovat a přihlásit k odběru našeho newsletteru. Pak už vám žádná hokejka, či brusle ve slevě neunikne!