Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 jsou novinkou a žhavým zbožím mezi profi brankáři. Model je představen pro sezónu 2018/2019 a využívá ty nejmodernější materiály a technologie, které bylo možné do nového modelu přidat.


Porovnat ceny

CCM Super Tacks AS1 – nová konstrukce boty

 

Brusle CCM Super Tacks AS1 mají novou konstrukci boty, která je jednodílná One Piece a její anatomické provedení zajišťuje pohodlné usazení nohy. Bota prošla jednou velkou změnou a to odstraněním klasické podrážky. Jádro boty je vytvořeno SPEEDCORE 3 vložkou, což je unikátní pěnová substance vycházející z D3O struktury. Brusle jsou osazeny holdery CCM Attack Profile Holder, který je o 40g lehčí, než dřívější holdery, s novými černými noži PROLITE G Black Oxide z nerezové černé oceli. Jazyk je nyní chráněn proti prodření od tkaniček pomocí Tritech Flex chrániče.

Vnitřní podšívka Totaldri PRO obepíná chodidlo v nejnamáhanějších zónách, kde za pomocí DURAZONE brání prodření. Výrobce slibuje i lepší sklon bruslí pro snadnější a rychlejší přechod do slidu a zpět. Tato vlajková loď bude jistě hojně vidět i na blížícím se MS na Slovensku.

 


>>Procházet brankářské brusle CCM<< 


 

 

Brusle CCM Super Tacks AS1 parametry

Sezóna2018/2019
Výkonnostní třída hráčepoloprofesionální a profesionální hokej
Konstrukce botyOne Piece, SPEEDCORE 3
Materiál podšívkyTotaldri PRO
Provedení jazykuTritech Flex
Držáky (holdery)CCM Attack Profile Holder
NožePROLITE G Black Oxide

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu