hokejový obchod

Hokej obchod Zlín

Zlín je město s bohatou hokejovou historiíí, které již pamatuje nejednoho mistra světa, nebo oslavu extraligového titulu. Pro „ševce“, jak se zlínským hokejistům přezdívá, jsou v blízkém okolí připraveny hned dvě hokejové prodejny. Víte kde je hledat? Hokej Shop Zlín Sporthokej.cz Prodejna sporthokej sídlí hned vedle budovy zimního stadiónu Luďka Čajky(PSG Aréna). Prodejna na svých

Hokej obchod Zlín

Zlín je město s bohatou hokejovou historiíí, které již pamatuje nejednoho mistra světa, nebo oslavu extraligového titulu. Pro „ševce“, jak se zlínským hokejistům přezdívá, jsou v blízkém okolí připraveny hned dvě hokejové prodejny. Víte kde je hledat?

Hokej Shop Zlín

Sporthokej.cz

Prodejna sporthokej sídlí hned vedle budovy zimního stadiónu Luďka Čajky(PSG Aréna). Prodejna na svých více jak 100m2 nabízí dostatečný výběr hokejové výstroje, zázemí pro její servis a provozuje i místní fanshop.

BauerHockey.cz

O kousek dál, v aréálu Svitu má svoji oficiální prodejnu také Bauer. Kompletní prodejna oficiálního distributora hokejové značky Bauer nabízí vše, po čem srdce hokejisty touží. V prodejně naleznete i speciální skenner pro výběr vhodné hokejové brusle Bauer 3D Skate Lab.