Kompozitová hokejka bauer Supreme One 60 INT je model hokejky určený pro poloprofesionální hráče. Typově nahrazuje model hokejky Bauer supreme One 55. Tato hokejka splňuje nároky i těch nejnáročnějších hráčů a tak se není co divit, že se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů od značky Bauer.

 

Kompozitová hokejka Bauer Supreme one 60 v sobě kombinuje skvělé vlastnosti profesionálních holí, nízkou hmotnost – 544 gramů a skvělou cenu. Tyto fakty nahrávají k tomu aby se Bauer Supreme one 60 stala absolutním bestsellerem.

HOKEJKA BAUER SUPREME ONE 60 – SHAFT

Shaft hokejky Bauer one 60 je tvořen prémiovým kompozitem díky čemuž je hůl výrazně lehčí. Hokejka je tvořena ze dvou částí tzv. Two Piece technology, kdy je čepel a shaft spojena v místě krčku hokejky. Díky tomu lze v hokejce kombinovat dva druhy tvrdosti materiálů a to tvrdší ve spodní části hokejky a měkčí v jejím středu.  Hrany hokejky jsou po stránkách zaobleny, díky čemuž drží hokejka lépe v rukou.  Řada hokejek Bauer Supreme má vždy nastavený bod prohnutí na tzv. Mid Kick, tedy ze středu hokejky. Tuto vlastnost ocení zejména silový hráči. povrch hole je pogumovaný s novou technologií Tac-Spiral, která je taková pogripovaná spirála na hokejce pro lepší držení.

 

HOKEJKA BAUER SUPREME ONE 60 – ČEPEL

Čepel hokejky Bauer Supreme One 60 je tvořena technologií Aero Foam II, která tlumí nárazy puků a vibrace, snižuje hmotnost čepele a udržuje ji neustále pevnou.