Hokejka Vapor Tyke je určena pro nejmenší hráče, tedy kategorii Youth. Tvrdost hole 10 a výškou 120 cm (postavená na špičku), skvěle padne do rukou malých hráčů.

Srovnání cen:

BAUER VAPOR TYKE YTH nyní od Kč -
BAUER VAPOR TYKE JR nyní od Kč -

Kde koupit:

Info o hokejce

ZnačkaBauer
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Modelová řada Vapor
Návaznost Vapor Prodigy
Výkonnostní třída hráče Profesionální hokej
Povrch holeTacky Grip
Kick point Low Kick
KonstrukceFused Two-Piece
Hmotnost340 gramů (yth 30 flex)

Hůl Bauer S21 Vapor Tyke

Hokejka Bauer Vapor Tyke je model určený pro malé začínající hráče. Tento model je nadupaný moderními technologiemi a pomáhá mladým hokejistům zlepšovat přihrávky i zakončení. Hůl v sobě skrývá podobné vlastnosti jako dospělácké hokejky Vapor. V porovnání s předchozími modely se podařilo výrazně snížit hmotnost, což je speciálně u dětských hokejek významný parametr.

Hůl dostala do výbavy zlepšenou vyváženost, lepší výkon a o 14 % odolnější shaft proti nárazům. Čepel má ideální tuhost pro tuto věkovou kategorii a puk se tak hráči lépe vede na hokejce a snáze se zvedá vzhůru. Díky snadnému prohnutí hole navíc hokejista bez potíží vystřelí a střela mu nesebere tolik sil. Kromě praktických výhod se model vyjímá unikátním designem s červenou barvou. Malý sportovec s hokejkou zapůsobí hned, jak ji poprvé přinese do kabiny.

Hůl Bauer Vapor Tyke je ideální volbou pro start hokejové kariéry nejmenších hráčů. Shaft je uzpůsoben na velikost dětské ruky, stejně tak jeho tvrdost. Kratší čepel dopomáhá při práci s pukem a usnadňuje jeho zvednutí.

Hokejman.cz