Juniorské hokejové brusle Bauer Supreme 140 jsou ideální volbou pro rekreační bruslaře a začátečníky. Díky kvalitnímu odolnému skeletu brusle skvěle drží nohu a tak nedochází k “prolamování” v kotnících.  Jelikož se jedná o základní model hokejové brusle, šíře brusle je určena na běžnou nohu v univerzální šířce.


Bauer Supreme 140

Porovnat ceny

Brusle Bauer Supreme 140 – Jazyk

Jazyk brusle Bauer Supreme 140 je anatomicky tvarovaný a velmi dobře ohebný. Jeho struktura je tvořena ze speciální plsti na vnitřní straně, a syntetické kůže z vnějšku. Mezi těmito vrstvami je všitý chránič z tvrdé pěny. Pro šněrování tkaniček jsou očka osázeny ocelovými kroužky, aby nedocházelo k přetrhnutí kůže.

 Hokejové brusle Bauer Supreme 140 – vnitřní část

 

Vložka na spodní části brusle Bauer je tvořena z pěnové anatomicky tvarovatelné stélky EVA, která zajišťuje maximální komfort. Stélka EVA perfektně kopíruje tvar chodidla. V přední části vložky je zóna s neklouzavým povrchem, díky které nebudete mít pocit, že vám noha v brusli plave. Díky kvalitní vložce není chodidlo tolik namáháno. Komfort uvnitř brusle zajišťuje výstelka z mikrovlákna, které odvádí pot a teplo od nohy.

Brusle Bauer Supreme 140 podrážka a nože

Spodní zevní část brusle Bauer Supreme 140 kryje TPR podrážka, která spojuje skelet s holder brusle Tuuk LightSpeed Pro. Na holderu jsou již připevnění nerezavějící nože TUKK Stainless Steel. Tyto nože jsou s holderem spojeny napevno a tak je nelze samostatně demontovat. Nezapomeňte, že nové brusle je vždy nutné před prvním bruslením nabrousit.


>>Brusle Bauer Supreme<<


 

Brusle Bauer Supreme 140 parametry

Sezóna2016/2017
Výkonnostní třída hráče amatérský hokej
Materiál výstelky speciální plsť
Provedení jazyku anatomicky tvarovaný
Držáky (holdery) Tuuk LightSpeed PRO
Nože Tuuk Stainless Steel

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu