Hokejové rukavice Warrior Covert DT1 spolehlivě ochrání vaši ruku a zápěstí  při střelbě. Vnitřní část této rukavice výborně kopíruje tvar vaší ruky a tak se budete cítit s DT1 na rukou ještě přirozeněji. Trav rukavice dokonale opisuje křivky rukou a jedná se tedy o uzavřenou rukavici.

Nic vás již nebude při manévrech s pukem nijak omezovat, vaše zápěstí bude ochráněno bez ztráty pohyblivosti a volnosti,nejen díky kvalitně vyztuženému vnitřku.

 

 

Dlaň rukavice je tvořena z velmi odolného materiálu Smart Palm +, který je velmi lehký a navíc jej zdokonalují protiskluzové body. Vaši hokejku tak budete držet pevně i při těch nejtvrdších střelách a nevyklouzne vám z ruky ani při ostrých střetech s protihráčem.

 

 

 

Také se nemusíte bát vykloubení palce, či úderu hole od protihráče. Vícevrstvá konstrukce s výplňovým pěnovým materiálem a plastovými výztužemi vaše prsty zaručeně ochrání a vy se tak můžete naplno soustředit na práci s kotoučem. Tuto funci zabezpečují pěnové polštářky Tri-Lam s tzv. Bone system, který chrání jednotlivé články prstů.

 

 

 

Navíc vnitřní podešívka Polygiene napomáhá omezovat pocení a udržuje ruku v chladu a suchu. Tím také zabraňuje nepříjemnému zápachu, který každý hokejista velmi dobře zná.

 

 

 

Po prvním nasazení rukavic na ruce si prakticky okamžitě  zvyknete. Nebudou Vás bolet ruce při prvním tréninku jako u jiných rukavic na které si musíte přivyknout. Budete se cítit jako by jste je snad ani neměly na ruce.(260 gramů/rukavice)

Velmi mě překvapila lehkost rukavic, také jejich vnitřní stavba a samozřejmě dokonalé držení na ruce. Odvod potu z rukavic a rychlost s jakou rukavice vysychá je úžasná.

Dlaň rukavice z protiskluzového materiálu je velmi příjemná, měkká a dokonale přilne k hokejce.

Rukavice již nejsou v naší nabídce. Můžete si vybrat jiné zde: rukavice Warrior