Kolečkové brusle MISSION RH INHALER WM02 jsou novinkou sezóny 2021 a jsou určeny pro profesionální hráče.

Srovnání cen:

MISSION RH Inhaler WM02 SR nyní od Kč -

Kde koupit:

Info o bruslích

ZnačkaMission
KategorieInline brusle
Sezóna2021/2023
Výkonnostní třída hráče Profesionál
Modelová řadaINHALER
Povrchinline plocha
Tvrdost koleček
PodvozekHI-LO KRYPTONIUM
Tepelně tvarovatelnéANO

In-line MISSION S21 RH INHALER WM01

Kolečkové brusle Mission RH Inhaler WM02 jsou druhý nejvyšší model značky Mission pro sezóny 2021/23. Vnějšek brusle tvoří kompozitní materiál 3D Curv s ochranou proti oděru. Díky ventilačním materiálům brusle dobře odvádí vlhkost a udržuje tak nohu v pohodlí a komfortu. Novinkou je i ventilační jazyk, který dodá pohodlí a bezpečnosti. Speciální plstěný 10mm tlustý jazyk zajišťuje potřebnou ochranu nártu, pohodlí a flexibilitu. Podvozek je kvalitní HI-LO Kryptonium se systémem 80x80x76x76mm, kolečka Labeda Addiction, ložiska Hi-LO.

Brusle má kompozitovou podešev, která na je podvozku HI-LO Kryptonium. Celý komplet je velice lehký a vysoce odolný. Na podvozku jsou vpředu dvě 76mm a vzadu dvě 80mm velká kolečka Labeda Addiction. Nová asymetrická špička brusle s ventilačními otvory dodává brusli jedinečnost. Vrchní polovina bruslí je vyrobena z kompozitového materiálu, který nejenže je velmi lehký a vysoce odolný, zároveň dodává vysokou ochranu a podporu v oblasti kotníku.

V této části je rovněž odvětrávací systém, a to na obou stranách botičky, který pomáhá s prouděním vzduchu a prodyšností. Uvnitř brusle je speciální tepelně tvarovatelná vložka. Tepelně tvarovatelný je i vnitřek brusle, díky materiálu Grip-Fit Pro, ten drží nohu v brusli pevně na svém místě, což dělá bruslení efektivnější. Vedle materiálu Grip-Fit Pro je uvnitř brusle i speciální polstrování, které zajišťuje oblast kotníku a dodává potřebný komfort. Kotník je zároveň v brusli pevně upevněn, což poskytuje dokonalý přenos energie do bruslení.

Náklon pomáhá hráči být více na špičkách, což zvyšuje akceleraci. Menší přední kola navíc pomáhají vyšší kontrole a rovnováze.