Gelové vycpávky na kotníky- Elite Ankle Gel Pad

Otlačené kotníky z bruslí? Už nikdy!  V minulém článku jsme představili gelovou náplast do brusle Elite Achilles gel pad, která slouží jako ochrana achilovy paty. V tomto článku budeme pokračovat s recenzí produktů Elite a to gelové vložky na kotníky– Elite Ankle Gel Pad. KOMFORTNÍ POHODLÍ ZA PÁR KORUN Pokud vás trápí otlaky a chcete si koupit nové hokejové brusle, raději investujte do

Gelové vycpávky na kotníky- Elite Ankle Gel Pad

Otlačené kotníky z bruslí? Už nikdy!  V minulém článku jsme představili gelovou náplast do brusle Elite Achilles gel pad, která slouží jako ochrana achilovy paty. V tomto článku budeme pokračovat s recenzí produktů Elite a to gelové vložky na kotníky Elite Ankle Gel Pad.

KOMFORTNÍ POHODLÍ ZA PÁR KORUN

Pokud vás trápí otlaky a chcete si koupit nové hokejové brusle, raději investujte do svého pohodlí uvnitř.

Náplast je opět antibakteriální, hypoalergení  a skrývá v sobě pružný gel, pro lepší absorpci nárazu. Pomáhá rozptýlit tlak, snižuje tření a bolesti v oblasti kotníku.


Elite Ankle pad

Porovnat ceny

Elite Ankle Gel Pad jsou nejvíce využívány u nových bruslí, které nejsou „vyšlápnuty“ a v začátcích sezóny, kdy jste v bruslích prakticky pořád a velmi často vznikají puchýře. Speciální vlnitý stimuluje krevní oběh a zabraňuje prokluzování uvnitř boty.

 

Technické parametry:

Šířka 5,1 CM

Výška 3,8cm

Barva průhledná

 

Můžete koupit zde: Gelové vycpávky na kotníky

Autor: Tobi