Reebok

Aktuální cena La Prairie Supreme Balm Cleanser čisticí a zklidňující balzám 100 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Sisley L’Integral Anti-Age Firming Concentrated Serum 30 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Sisley Black Rose Skin Infusion Cream denní rozjasňující péče na obličej 50 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Hyaluron N-Medical sérum 100 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Kanebo Sensai Hydrachange Essence 40 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Fun Factory Mea zelená v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Oral-B iO Series 5 Duo Black/White v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuální cena Givenchy Irresistible Rose Velvet parfémovaná voda dámská 80 ml v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Reebok zná dnes celý svět, firma byla založena v UK

Není zrovna typické, aby se Velká Británie nějak angažovala v hokejovém dění. Tedy, pokud nemáme na mysli hokejové začátky, kdy na světových šampionátech dominovala. Firma Reebok, původně spatřivší světlo světa v roce 1958 v Boltonu a dnes sídlící v americkém Bostonu, však udělala skutečně pomyslnou díru do světa – jako jedinečný britský produkt. Zasáhla i do světa hokejové výbavy, i když ji určitě znají i fanoušci kvalitních triček a vůbec oblečení pro volný čas a její prvopočátky se pojí spíš s běžeckou obuví.

Hokej a Reebok, to je poměrně mladé partnerství

V roce 1982 přinesla tato světoznámá firma kotníkovou obuv, která byla primárně určena na aerobik. Předtím vyvinula pár modelů zaměřených na běžecké ovály. A vůbec, až do začátku devadesátých let se věnovala hlavně obuvi, ve které patřila mezi technologickou špičku, o hokeji ještě do té doby nepadlo snad ani slovo. Kopačky firmy Reebok obouval třeba Ryan Giggs, partnerství s firmou měla dlouhou dobu i tenistka Venus Williamsová, zapomenout bychom s modelem Reebok Pump nemohli ani na Shaquilla O´Neala. Ale co ten hokej?

Dnes už známe nejen hokejky Reebok, ale také tréninkové hokejové dresy a vůbec všestranné vybavení pro amatéry i profesionální hokejisty. Firma je partnerem NHL, dlouhou dobu je spojována také s českou národní reprezentací nebo Extraligou ledního hokeje, kde spolupracuje hned s několika slavnými celky a prosazuje se také v KHL nebo švédské nejvyšší soutěži. Reebok v roce 2004 odkoupil společnost CCM a začal vyrábět hokejovou výstroj, o tři roky později se poprvé objevuje spojení Reebok-CCM Hockey. A proč vlastně Reebok? To je jednoduché, původně šlo o označení gazely žijící na africkém jihu a jistě není divu, že název se vzhledem k původnímu sortimentu sprinterské obuvi rychle ujal.